bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

Konu, 'Kadınlar' kısmında Cansu KARAGÖZ tarafından paylaşıldı.

1. gülhayat akbaş

gülhayat akbaş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Evet canim ayni adet sancisi gibi ben surekli lavoboya gidiyodum ha oldm haolcam diye snar gunum gcti iste.sende bekle gunun gecsin test yap ama dikkt t agr kaldrma ilac faln icme sakin ins vardir seninde yaa

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    qülhayat doktorunun kesin bi hafta vermesine çok şaşırdım...zira benim kesem qöründüqü halde şu kadarlık diyemedi doktorum...taki bebeqin boyu ölçülcek duruma qelen kadar... qerçekten ilqinç bi durum olmuş...

3. gülhayat akbaş

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Valla canim hic bilmiyrum oyle soyledi doktor.zaten bu sabah uyandim kahverngi bi sivi gldi bende sanki yeni adet oldum onun gibi karisk bi renk sancimda cok var normal mi boyle olmasi bilemedm kizlar cuma gunu gidicm kontrle ama sancm cok korkuyrum bu lekede gelnce iyce korktum bana bisey soyleyin sizlernde basina boyle bisy geldimi

4. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    benim lekelenmem hiç olmadı ama zaman zaman sancım oluyodu...

5. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    Leken varsa dra git canimm ihmal etme egerki allah korusun düşük gibi riskin varsa progestan ilqci verio bebek düşmesin diye lekenmesi olanlara biran önce git bekleme

6. gülhayat akbaş

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Kizlar sizden bi ricam var benim dusuk tehlikem var hatta hamileligim cok riksli doktorlar arastirmaya sevk ediyo bana dua edermisnz sizlerin duasi kabul olurmus rabbim hepinizn yardimcisi olsun icinizdede benim ne olur dualrnizi eksil etmyin benden

bebetoo bunu beğendi.
  7. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63
    Allah yar ve yardimcin olsun. Rabbim korkularından emin kilsin inş. Korktuğunu yerlere ugratmasin uzak eylesin.tüm hayirlar seninle olsun..

Ama ben tam anlamadim şuan hamilemisin? Yada hamile kalincami boyle risklerin var tam anlayamadim ben

8. gülhayat akbaş

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Evet canim suan tam 2 aylik bebek var ama cok riksli dusuk yapma ihtimalim cok fazla surekli yatiyrum ilac igne kullaniyrum

9. maraslı

maraslı Forum Okuru

Ya arkadaslar gecen ay benim regil dönemin bitti bir gün sonra esimle beraber olduk acaba hamile olabilme durumu olurmu yardımci olsaniz sevinirim

10. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Korunmasız her birliketlik gebelikle sonuçlanabilir. Her dönem gebe kalmak mümkündür. Gebe olup olmadığınızı , gecikmeniz varsa test yaparak öğrenebilirisiniz..

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

hamilelikteki belirtiler 6 ay önce bi hamilelik yaşamıştım ama kaybettim maalesef :((( benim merak ettiğim, her yaşanılan hamilelik belirtileri aynımıdır? yani ilkinde ki belli bariz belirtiler ikincisinde de yaşanırmı? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. :grouphug:
  2. O belirti bu belirtimi acaba:)

O belirti bu belirtimi acaba:)

Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var. son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen...
  3. Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

bebek,bebek sağlığı,hastalıkları,nasıl tedavi edilmeli,hangi durumda doktoru aramalıyız,bebeklerde hastalıklar,aşı,bebek sağlığında bilmemiz gerekenler. Sağlıklı bir bebek hastalandığında panik yapmaya gerek yoktur. Ancak doktora ne zaman gideceğinizi bilmeniz önemli. Mayo Clinic'te yer alan habere göre, her anne baba bebeğinin sağlıklı olmasını ister, fakat ara sıra olan...
  4. Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:
  5. Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Erken Hamilelik Belirtiler Şişkinlik Gebelik Belirtiler Şişkinlik Adet gecikmesi ve baş dönmesi gibi belirtilerle şüphe ettiğimiz erken gebelik belirtileri arasında yer alan erken hamilelik belirtileri şişkinlik nedenleri konusuna bu yazımızda değiniyor ve gebelik belirtilleri şişkinlik hissi yapar mı diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. Çoğu kadının hamileliğinin...

Sayfayı Paylaş