bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

Bebeto tatlim belirtileri sunlar benim cok sancim var belim kasiklarim bacaklarim gogus uclarim hep agiryo cok halsizim yemek bile yiyemiyorum geceliri asiri midem bulaniyo bulantiyla kalkiyrum resmen ama cok guzl bunlarin hepsi icimde bi parcam var bunu bilmek hepsini unutmami sagliyo cok sukur rabbime bu duyguyu bana yasatti rabbim hebinizn duasini kabul etsin ins

Ne kadarlik? Rabbim bebisini sana senide ona bagislasin. İnş hayirli saglikli bir gebelik gecirirsin sorunsuzca. Ve kucaginada inş birgün alirsin.. Herşey gönlünce olsun.
Ve inş birgün tüm isteyenlere Rabbim tattirsinn (aminnnnnnn)

3 haftalik canim.amin rabbim herkse yasattin herkese nasip etsin amin amin amin...

3 haftalıkken cikiormu teste sasirdim.şimdi ben test yapmiycam günüm geçene kadar umutlanmak bile beni uzuyor çünkü bu ay herşeyi okuruna biraktim.
Dun gece çok.kotuydumm istahim acikdi bu aralar adetttede olabilir gerçi midem çok kötüydü.sanirim.herşeyi birbirine kattim.mideyi karistirdim ama gece fenaydim sirtim çok.agrio.. Ama hala gebelik diye dusunemiorum.bisey oldu bana ne.belirti.olursa olsun dusunmuorum ilginç bu ay çok.rahatimm :)))

3 haftalik canim.amin rabbim herkse yasattin herkese nasip etsin amin amin amin...

3 haftalıkken cikiormu teste sasirdim.şimdi ben test yapmiycam günüm geçene kadar umutlanmak bile beni uzuyor çünkü bu ay herşeyi okuruna biraktim.
Dun gece çok.kotuydumm istahim acikdi bu aralar adetttede olabilir gerçi midem çok kötüydü.sanirim.herşeyi birbirine kattim.mideyi karistirdim ama gece fenaydim sirtim çok.agrio.. Ama hala gebelik diye dusunemiorum.bisey oldu bana ne.belirti.olursa olsun dusunmuorum ilginç bu ay çok.rahatimm :)))

Bebeto canim bnim ztn gunum gecti gunum gecmden yapmadim 4 gunum gecti sonra yaptim tstt cikti agirlarmda cok olunca hemen ertsi gun doktara gttm ultrssyna soktu tekrar kan tsti yapti 3 haftalik hamilesin dedi ama daha cok yeni oldugu icin gorunmuyo 6 haftada gorunuyo dedi bir hafataya kontrl verdi kendi yorma dikkt et dedi canim yani hamileyim kesin ztn bana cevrmdekilerde dedi daha kucuk olduguicin gorunmez dediler

Benm sana tavsiym gunun gecsin sonra yap test eger pozitf cikarsa git doktra bende bu ay cok aciyptim bi tuaftim anlattgim gibiydi iste tatlim ins seninde vardir rabbim herkse versin ins dualrinzi kabul etsin

Canimm maşallah allah devaminida nasip etsin inş. Kucaginada alirsin inş birgunn sagliklica inş inş inş.

Canim peki bu agri dediğin şey adet belirtisi gibimiydi ben sanki adet olcakmisim gibiyim.tuhaf ama her iki kasigimdada boyle arada bir agri olup geçip anlayamadım adet bekliyorum ama.hayirlisi pzt sonra inş bakalimm

Geri