bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

Ben hamile kalmak istiyorum ama olmuyo hamileliği kolaylastiracak birşeyler varmı bilginizde

ben dayanamadım adetime 1 gün kala kan testi yaptırdım. sonuç negatif :( hastaneden çıktıktan 1 saat sonra adet oldum. hastaneye verdiğim paraya mı yanayım yoksa hamile olmadığıma mı bilemedim. hayırlısı olsun. rabbim en doğru zamanda verecektir inşallah. artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :) ayrıca hep dua ederim herkes için. rabbim isteyen herkese nasip etsin diye

Ben hamile kalmak istiyorum ama olmuyo hamileliği kolaylastiracak birşeyler varmı bilginizde
canım sen daha 1 aylık evli sayılırsın..kaç kere denedin de hamile kalamadın..dur bakalım bu kadar acele etme..olur Allahın izniyle daha ilk ayda hamile kalamdım diye üzülünür mü...Allah iyiliqini versin...

Mrhb kizlar ben siteye daha yeni kaydoldum. Burdan msj attim sanirim biraz karstirdim:)hemen sadede geliyorum kizlar ne olur acil yardim edinbana ben 1 yillik evliyim son aylarda adet gunlerim atmaya basladi. Fakat son iki aydr ayni gunumde oluydum gecn ay hastahnye gttim hic bisorunum yokmus bana hap bide fitil verdi kullndim ve bu ay yine adet gunum gecti 3 gun oldu ama cok sancim var sizim var sik sik idarara cikyrum sabki adet olucam mahvoldum resmn ama olmuyrm strestende deli olucm hamilemiyim bilmiyrm test yapmayada korkuyrum ltfn bana yardim edin

ben yine dayanamayıp adetime 1 gün kala kan testi yaptırdım. negatif çıktı. şu an 3. günüm ama hala adet olmadım. belki psikolojiktir diye düşünüyorum sonuçta kanda çıkmamış hamilelik olasılığım yok sanırım. üzgünüm, endişeliyim, karmaşığım :(

Canlarim rabbim butun isteyenlerede versin ben cok dua ettim rabbim benim gonlumu bos cevirmedi sizde dua edin ins rabbim bos cevirmicek sizleride cok guzel cok farkli bisy bu duygu tarif bile edemiyorum ins hepniz bu duyguyu tadarsiniZ:) dualarim sizlerle

Geri