bugün sizi mutlu eden hangi olaydı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
bugün sizi mutlu eden hangi olaydı?
şöyle bir düşünelim bakalım belki günümüz kötüde geçmiş olabilir ama ince düşünelim mutlaka küçükte olsa birşey sizi mutlu etmedimi içinizde bir rahatlama bir mutluluk olmadımı hiç...şimdi herkes bugün en mutlu olduğu anı yada olayı yazsın bakalım arkadaşlar:):horn:

Ce: bugün sizi mutlu eden hangi olaydı?

oglumun sevgilisi ve arkadaşları geldi onlarla sohbet etmek beni cok mutlu etti

Bugün en büyük hayalim gerceklesti, bir ameliyatda asistanlik yaptim... Allahim cok mutluyum yaaa....

bugen benı mutlu eden sey devamlı annemın babamı arayacagı yere benı araması..kac kez oldu bılmıyorum ama bu gun mutlu ve neselı bı ınsan yaptı..sabah cok yorgun ve halsızdım..neselı olmak benı mutlu edıyor:):)

Bugün önceden planlı bir arkadaş ortamına katılamayacağım için üzülüp duruken son dakikada işlerimi yoluna koyup oraya gidebilmem beni çok mutlu etti.

dün bulunduğumuz ortamda arkadaşlarıma burayı anlatmıştım arkadaşım ÇALIKUŞUNU burda görmek beni çok mutlu etti hoşgeldin canım:Laie_15:

şu yukarıdaki iki hanım efendinin dün benim evimde bulunması beni çok mutlu etti:dancing:

Bugün bu yazıları okumak beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız arkadaşlarım. Bakın birbirimize vesile olarak böyle güzel bir sitede ortak paylaşımlarda bulunuyoruz.

SON ZAMANLARDA BENI MUTLU EDEN HIC BISEY YOK...HA DAKIKALIK MUTLULUK DIYOSAN OLUYODA SONRA ACISI CIKIYO...BOSVER YAAA BIZE UZAK O MUTLULUK DEDIGIN SEY:confused::confused:

Geri