burası benim köşem esenanın köşesi

esena

Aktif Üye
Üye
burası benim köşem esenanın köşesi
melekler hepinizi köşeme bekliyorum .....................?

Ce: burası benim köşem esenanın köşesi

köşen hayırlı olsun canım burada ne paylaşacağımız bellimi neyse arada kahveni içmeye gelirim:)

esena ms benden önce davranmış güyya ilk misafirin ben olacaktım
neyse köşen hayırlı olsun bol misafirin olur inş elim boş geldim ama birdahaki ziyaretimde telafi ederiz artık

dostlarınızı denemek istermisiniz

Genç adamın biri der babasına benimde dostlarım var senin dostların gibi
Baba itiraz eder olmaz öyle çok gerçek dostya bir belkide iki bulamazsın gerçek ve hakiki
devameder duru konuşma aralarında başlar bitartışma karar verirler bi sınava gerçek dostu bulmaya bir koyun keserler koyarlar çuvala baba der al it çuvalı arkadaşlarına çuvaldan kanlar akmakta sanki adamı kesmişsinde koymuşsun çuvala dışarıdan böyle sanılmakta delikanlı sırtlar çuvalı gider en sevdiği dostu bildiği arkadaşına arkadaş açar kapıyı çuval kanlı hemen kapıyı çarpar delikanlını suratına o gece kapı kapı dolaşır delikanlı dost arkadaş bildiklerini kapılarını çalmaya ama ne çare sonuç hep aynıdır delikanlı gelir eve ama içten yıkılmıştır der babasına haklısın baba bu dünyada dost yok ne sana nede bana baba benim var dost bildiğim bi arkadaşım sen alda it çuvalı ona delikanlı alnında terler çuvalda kanlar koyulur yola gider baba dostuna kabul görür irerleriçeri eçerler arka bahçeye kazarlar derin bi kuyu ömerler çuvalı adam diye üzerine toprak kapatırlar belli olmasın diye sarmısak dikerler üüstüne. gelir delikanlı der babasına haklıymışsın hakiki dost budur baba. babası delikanlıta dur daha belli olmaz der oğluna yarın gideceksin ona çıkrtacaksın bi kavga atacaksın ona iki tokat o zaman belli olur dostun hakikisi oğluda gider adama gerçek dostu anlama maksadıyla yapar babasının dediğini basar adama istemeden iki tokatı ve adam derki delikanlıya git söyle o babana biz satmayız sarmısak tarlasını öyle iki tokada

Kösen hayirli olsun canim benim...

Ayrica iyi geceler diliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

768065xzvzclz9zi.gif

İyi Pazarlar, mutlu bir gün diliyorum :)

günaydın canım iyi bir hafta geçirmen dilegiyle..

Ce: burası benim köşem esenanın

bu pastalardan yermisiniz köşemde hepsinden ikram edecem size hangisini beğendiseniz hemen yapim :dp47::dp47:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri