burasıda benim köşem olsun baariii

serçem

Yeni Üye
Üye
burasıda benim köşem olsun baariii
selam,burasıda beni köşem hepinizi sohbete beklerim,kendimi kısaca tanıdayım 24 yaşındayım 7 yıllık evliliğim çocuğum yok olması için 5 aydır uğraşıyorum,inşallah en kısa zamanda olur,burdada benim gibi evlat hasreti çeken varmı?:18:

Ce: burasıda benim köşem olsun baariii

Burada da senin gibi evlat hasreti çeken var canım, yalnız değilsin. Allah herşeyin hayırlısını versin, hiç canını sıkma, bu da bir çeşit imtihan. Gönlünden geçenin en kısa sürede gerçekleşmesini dilerim. ;)

Aramıza da hoşgeldin hem, köşen de hayırlı olsun. Ben de ilk misafirin olayım dedim. Misafirin çok , muhabbetin bol olsun...

hoşgeldin canım,dileklerin için sağol,her işte hayır vardır diyorum demekki benimde sınavım buymuş rabbim hayırlısını versin...

gunaydin1.gif

köşen hayırlı olsun canım
tez zamanda bebişin olur inşallah
nedenini biliyormusun?
herhangi bi tedaviye başvurdunmu?

canım aramıza hoş geldin benimde bebişim yok allah tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin.üzülme herşeyin hayırlısı olsun.
b4.gif

rose_sol.gif

aramıza hoşgeldin serçem umarım en kısa zamanda bi bebişin olur bunun haberinide burdan bize verirsin bol sohpetle rköşende

rosen2.jpg

sağolun arkadaşlar,5 aydır tedaviye başladım eşimdede bendede yapılan tüm kontöroller iyi çıktı hiç bir sebeb yok olmasına dedi dr.ben düşükten sonra 2 sene ilaçla korundum buda zamanla yumurtalıklarımın çalışmasını bozmuş devamlı kisttim oluyordu,5 aydır düzenli adet gördüm ama daha tık yok bakalım kısmet rabbim ne zaman uygun görcek ...

Geri