canım acıyorr....

Bak güzelim çok yanlış yapıyorsun böyle yaparak kendine yazık ediyorsun.Hani o üzülüyor mu?Sana kapat rahatsız etme demiş senin kendine yaptığına bak allah aşkına.Yazık değil mi sana?Biraz güçlü ol kadın dediğin biraz güçlü olur ayakta durmasını bilir sen ne yapıyorsun canına yazık değil mi?Arayıp sorma hiç madem o aramıyor sen neden arıyorsun hangi hakla?Bırak düşünmek istiyorsa düşünsün ne yapmak istiyorsa yapsın ama lütfen bu şekilde davranma çok yanlış yapıyorsun zaman gelecek kendine diyeceksinki ben kimin için üzülmüşüm..................

ahhh balım cok haklısın o kadar haklısın kii bu dediklerini o kadar tekrarlıyorum kii kendime tahmin edemezsinn....ama evett haklısın o aramıyorsa bendee aramam kendi degerimi gururumu ayaklar altına aldıgımı biliyorumm aslındaa bu yazdıklarının gayet farkındayımm herşeyin farkındayım ben bunlara ragmen dayanamıyorum ....

ah arkadaşım ya..seni bıraktığım yerdesin hala!!!hala üzülüyorsun kendini harab ediyorsyn..ah canım ya nolur güçlü ol dayan sabret herşey güzel olur inşş....bu günler hepsi geride kalacak..lütfen güçlü ol..

ah arkadaşım ya..seni bıraktığım yerdesin hala!!!hala üzülüyorsun kendini harab ediyorsyn..ah canım ya nolur güçlü ol dayan sabret herşey güzel olur inşş....bu günler hepsi geride kalacak..lütfen güçlü ol..

tek fark daha kötüyüm cok daha kötüyüm bitanem....kaybettim iştee sevdiğim adam yok gelmeyecektee.....bittim yaa artq...

kuşum benim kıyamam ben sana bebegim üzme kendini dönecektir sana yıpratma kendini salmada bak sana çok deger verdiği ve kıskandıgı için yapmış bunları birazcık göz dağı veriyor sana merak etme bende aynı durumda idim sana baglı ve seni seviyorsa bilki dönecektir ama aksi bir durum ise boşver sal gitsin sen onu degil o seni kaybeder bitanem benmim

kuşum benim kıyamam ben sana bebegim üzme kendini dönecektir sana yıpratma kendini salmada bak sana çok deger verdiği ve kıskandıgı için yapmış bunları birazcık göz dağı veriyor sana merak etme bende aynı durumda idim sana baglı ve seni seviyorsa bilki dönecektir ama aksi bir durum ise boşver sal gitsin sen onu degil o seni kaybeder bitanem benmim

evet haklısın bidenem seven döner....

sevdiğim benim...bak yine uyku yok gözümdee onun yerine kalbimde agır bir agrı ve gözlerimdee sensizliğin yoklugunun bana verdiği gözyaşı varr ...
ne kadar özledim senii bir bilsenn...
sesine muhtacımm bitanem ....
gel artıqq gelll...
bak yarın tam 12 gün olcak ve bu kalp bu can 12 gündür atmıyor....
yürümeye halim kalmadıı cookk yoruldumm ....
aklımda cevap bulamadıgım bir sürü soruu varr...
her yerim titriyor....
karanlıktan korkuyorum artıkk...
hiç bişeyy teselli etmiyor avutmuyor yüreğimii ...
özür dilerim anlayamadıgım için senii benii sevmediğini göremedim..
özür dilerim...sevseydin gelirdin ben sensiz bir dkk olmazken sen 12 gündür bensiz duruyorsun aramıyor mu gözlerin hiç benii...
sana cok kırgınımm sevdiğim cok ...
:18::18::18::18::18::18::18:

Geri