Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

kızlar kasık ağrım hala var hafif mide bulantım ateş basmalarım kabus görüyorum bile sabah yine test yaptım nefatif çıktı reglime 4-5 gün var net belli değil benim SAT tarihim lekelenmeyle başladığı için muallaktayım hala :(ama ağrılarım bi hayli yorgunluk halsizlik canım bişey istemiyor bir tuafım acaba psikolojikmi bilemedim ki

adet gunun gecmeden test yapma çerap bekleyn oyle sen şimdi hamılemıyım adet mı olacam dıye muallaktasın o yuzden birazda psikolojik lekelenme basladı ıse adet gibi hıssedıom bn ama bndede oyle oluyo bıde akıntı oluyo mu sızde ya koyu beyaz

adet gunun gecmeden test yapma çerap bekleyn oyle sen şimdi hamılemıyım adet mı olacam dıye muallaktasın o yuzden birazda psikolojik lekelenme basladı ıse adet gibi hıssedıom bn ama bndede oyle oluyo bıde akıntı oluyo mu sızde ya koyu beyaz
Yok lekelenme şuan yok .19 şubatta lekelenme başladı ama adetim 21-22 gibi başladı tam anlamıyla kestiremiyorum her ay 3-4 gün önce lekelenme olarak başlayıp adete döndüğü için anlam veremiyorum lakin kanda çıkar diyorlar sizcede öylemi 10 gün bugün kanda çıkar mı ? , akıntı bendede var aynı şekilde canım

Güneş se. Gerekli herşeyi yaptrdınmı bnce aşılama için çok erken bide eşin dışardaymış bebek olmaması çok normal çnkü yumurtlama anlık bi olay denk gelmiodur biz yanyana olmamıza rağmen d enk gelemio -) sıkma canını şmdilik gerekli şeyleri yaptırın inşallah olur

Kızlar ben bu ay progestan kullanıyorum ama aşırı göğüs ağrılarm var herkeste bulantı falan yapıyormş bende hiç yapmadı ama müthiş göğüs ağrısı çekiyorum üzerine yatamıyorm gece ağrıdan uyanıp pozisyon değiştiriyorm..aranzda kullanan var mı :(

Geri