Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

kızlar dün kan tahlili verdim iki kan tahlili karşılaştırması yapıcakmış doktorum dünki değer 3,10 çıktı , eğer bu değer perşembe kan verdiğimde yükselirse bebek gelicek ama hastalanmazsam ve bu değer azalırsa kist oluşmuş olabilir :((

Kızlar ben de
Canim benim, bende ilk kullandigimda ayni tereddutte duşmuştum arastirdim. Intertte herkes yazmis hamile kalmak için ilaci kullaniyorsaniz vajinadan almanuz gerekiyor çünkü ilac rahime daha cabuk ulasiyor ve daha çok etki ediyor. Bunu birçok yerde okuyunca gittim dr à sordum ( ozel tup bebek merkezi dr u) dedim boyle boyle nasil alayim ilaci bilmiyorum dedim. Dr dediki progestan sadece alttan alinir yoksa gebelige kesinlikle bir faydasi olmaz dedi.

Kizlar ben bunu cok arastirdim. Ve sizinde kesinlikle ilaci boşuna almanizi istemem. Burda her ay umutlaniyoruz, tedaviler goruyoruz, ilaç olsun, asilama veya tup bebek olsun cesitli tedaviler goruyoruz. Ama kullandigimiz ilaçlar genel olarak hep ayni ilaçlar bunlar. Isimleri bile ayni, icerigindekiler de ayni, çünkü sonucta bunlar hormon takviyesi sadece. Hormonlar sayesinde dollenme rahime tutunuyor. Icte bunun için progestan alttan fitil gibi aliniyor. Hos bir duygu degil kabul ediyorum ama bebegimiz gelsin diye hersey yapariz degilmi.
Burda cok arkadasi uyardim alttan Alin dedim. Dinleyenler hamile kaldi, dinlemeyenler kalamadi, hemde bas donmesi ve mide bulantisi yasadilar ilac yüzünden. Bide bunlari hamilelige yordular, sonrada olmadiklarini ogrenince hayal kirikligini yasadilar. Yazik yanii. Ben okudukca uzuluyorum hep ama uyariyorum burda defalarca yaziyorum. Daha napabilirim ki. Neyse cok uzattim. Hakkimizda Hayirlisi insaallah ne diyim daha.
alttan alıyorum günde üç kez ve herhangi bi bulantı falan yaşamadm bana da doktorum ağızdan hiç bi etkisi olmaz dedi bebeğin tutunması için yazıyorum hamileliği kolaylaştrması için dedi bende henüz göğüs agrısından başka belirti falan yok

Kızlar ben de
alttan alıyorum günde üç kez ve herhangi bi bulantı falan yaşamadm bana da doktorum ağızdan hiç bi etkisi olmaz dedi bebeğin tutunması için yazıyorum hamileliği kolaylaştrması için dedi bende henüz göğüs agrısından başka belirti falan yok
Gebelik varmı sende ben anlamadım

Kızlar ben de

Ay sükür ! Nihayet sonunda dedigimi desteklzyen biri cikti !
Ya varya aylardir bu sitede yaziyorum soyluyorum alttan alinmalidir diye. Ilk defa birisi beni dogruladi !
Sagol canim se bu !

Mrb kızlar Ben bir hafta önce çatlatma iğnesi oldum bugün kasıklarım çok ağrıyor adet olacak gibi ama adetime daha çok var hamilelik belirtisi olabilirmi sizce

Geri