Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Mrb kızlar Ben bir hafta önce çatlatma iğnesi oldum bugün kasıklarım çok ağrıyor adet olacak gibi ama adetime daha çok var hamilelik belirtisi olabilirmi sizce
Igne den bir hafta sonrasi ise, hamilelik belirtisi olabilir Evet. Ilac kullaniyirsan, onun etkisi de olabilir.

Kızlar ben de
alttan alıyorum günde üç kez ve herhangi bi bulantı falan yaşamadm bana da doktorum ağızdan hiç bi etkisi olmaz dedi bebeğin tutunması için yazıyorum hamileliği kolaylaştrması için dedi bende henüz göğüs agrısından başka belirti falan yok

Canim ben bundan alicam, bu gece basliyorum ve on gün kullancam bi tane aksamlari. Benim 200mg lik. Senin kullandigin ne kadar lik ? Günde üç defa aliyorum dedin de şaşirdim.

Ekli dosyalar

• DSC_0732.JPG
    DSC_0732.JPG
    1,9 MB · Görüntüleme: 637
arkadaşlar benım adetımın bugun 3.gunu bugun gonal f iğnelerine başladık günde 75 yapıcam asılamaya başladık bence bosyere çatlatmayla uğraşmayın cok tutanı görmedim ben 4 kere denedım çatlatma sonuç hep negatıf doktorum ısrarla çatlatmaya devam dıyordu ben ıstemedım doktorumu degıstırdım ınsallah asılamam tutar.

Peki beyzacım regl dönemin tam zamanındamı geldi ben anlamadım 3 gün önce olabiliyormu sanki sen üç gün sonra olabiliyor geç döllenme olursa gibi birşey demiştin yanlış mı hatırlıyorum canım ..
yok canım tam zamanın da gelmedi 3 gün önce geldi . işte o kişiden kişiye değişebiliyor normalin de ben 32 günde bir oluyorum ama 29 gün sürdü bu sefer :( bu arada kızlar kusura bakmayın bayadır giremiyorum yazdıklarınızı okudum bu ay bitmeden inş en az birinizden iyi haber bekliyorum :)

Gerçekten çok zor beklemek
Evet canım maalesef çok zor.. Bugün bi arkadaşımın hamilelik haberini aldım hem çok öutlu oldm hem de buruldm :s o da benm gibi 7aydr falan bebek istiyor ve bu ay çok şartlandrdm kendimi kesin olacak dedi ve gerçekten tedavisiz oldu maşaallah.. Hatta sadece ay boyunca 4kez en fazla birlktelik oldu dedi çok şaşrdm doktrm bana haftada üç gün , gün aşırı dedi..buna rağmen hala tık yok :(

Evet canım maalesef çok zor.. Bugün bi arkadaşımın hamilelik haberini aldım hem çok öutlu oldm hem de buruldm :s o da benm gibi 7aydr falan bebek istiyor ve bu ay çok şartlandrdm kendimi kesin olacak dedi ve gerçekten tedavisiz oldu maşaallah.. Hatta sadece ay boyunca 4kez en fazla birlktelik oldu dedi çok şaşrdm doktrm bana haftada üç gün , gün aşırı dedi..buna rağmen hala tık yok :(

Canim benim oluyo iste bak, zaten son on gün iliski ise yaramiyo. Adetin 8-16/17 ci gunleri arasinda iliski olmasi daha onemli. En onemlisi üç gün de bir mutlaka olmasi.
Baska bi baslik altinda yaziyoruz, orda bir arkadaşım tasiniyodu, ev telasundaydi, anlattigina gore üç defa bile olmamis diyodu tam da hatirlamiyorum simdi ama, o da nerdeyse hic iliski olmadi demisti ama hamile kaldi o ay.
Hersey nasip kismet, bizede olacak bir gün insallah.
Ben bu ay üçüncü asilama yi yaptim. Insaallah olur hayirlisiyla bu sefer rabbim melegimi verir insaallah rabbim. Allah im tüm isteyenlere versin meleklerini insaallah

Geri