Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Bende bu ay 2 . ovitrella igne mi oldum 23 Eylül de arife günü ardından progestana basladım tutulsun diye bugun 18 yada 19.günüm gecen ignem 18 yada 19.gün adet olmuştum bekliyorum İNŞALLAH adet olmam da bebiş vardır 2 yıldır ugrasıyoruz RABBİM kimsenin kucağını bos bırakmasın ama sanki olacakmışım gibi kasık agrım bel agrım var korkuyorum da test yapmaya 12 sini bekleyecem nasipse olmazsa p.Tesi gidecem test yaptırmaya RABBİM hakkımda hayırlısını nasip eder İNŞALLAH benim ve hepimiz için

Bende bu ay 2 igne mi oldum 23 Eylül de arife günü ardından progestana basladım tutulsun diye bugun 18 yada 19.günüm bekliyorum İNŞALLAH adet olmam da bebiş vardır 2 yıldır ugrasıyoruz geçen igneden de ya 18 ya 19.gün adet olmuştum bakalım ne olacak bu sefer RABBİM kimsenin kucağını bos bırakmasın ama sanki olacakmışım gibi kasık agrım bel agrım var korkuyorum da test yapmaya 12 sini bekleyecem nasipse olmazsa p.Tesi gidecem test yaptırmaya RABBİM hakkımda hayırlısını nasip etsin İNŞALLAH benim ve hepimiz için dua edin de İNŞALLAH vardır bebiş

Geri