Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Hep bu hormonlar hep bu haplar hep bu iğneler kilo aldirio allah cetigimizi goruo inşallah tez hayrli zamanda allah yüzümüze güler o misss kokuyu bizde doya doya kolları ahh ahhhh

Evet diğer gamze doğurdu çok sukur bense yine beklemedeyim 3. Klomen ve igne kullandim progestani da btrdim iki uç gine belli olur artık hayırlısı sende maşallah II kg vermissin canım tebrkederim kg vermek çok önemli

Hayirli haberler ver ins cnm ewet kilo vermek cok onmli ama zor bu ay biraz ailevi sorunlarim oldu stresten yedim ama almadim sukur ama veremedim .hayrli evlat olsun ins .bizede nasip olsun ins.bnde tup yaptrcaktim iste skintilardan dolayi ara verfim asilama yaptirayim dedim esim istemedi devlette yaptrmam kilo vermiskn drek tup yaptiralim asilamayla tekrar hormn ilaciyla kilo almami istemiyr

Bnde oyle dusuyorum aslinda bir kere deyim ama esim istemiyr cok yipraniyrum die .ozel cnm devletin sartlaribi cok uzun oluyr 6asilama istiyr oda vakit kaybi kilo proplemi olan biri olarakta tup daha mantikli:(keske kendiliginden olsa.olur ins.

Aaa devlette 6 kere aşılama yapiolarmiya ben en fazla 3 DİE biliodum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Herşeyin zamanı var allah tek sabit versin bize

Geri