Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm kızlar 2 yıllık evliyim ilk defa adetmn 3. Gunu klomen 11 günü pregnyl igne kullandı igneden snra 3. Gün dünden beri ağrılarım başladı sanırım igne etkisini gösteriyor fakat doktor bana hiçbir ilaç ve detaylı bilgi vermedi doktora ne zaman gitmeliyim tekrar ve yapmam yapmamam gereken bsy var mı ve 1 tane solda yumurtan 19 mm dedi ama sağda agrim var bu ne demek????

Slm kızlar 2 yıllık evliyim ilk defa adetmn 3. Gunu klomen 11 günü pregnyl igne kullandı igneden snra 3. Gün dünden beri ağrılarım başladı sanırım igne etkisini gösteriyor fakat doktor bana hiçbir ilaç ve detaylı bilgi vermedi doktora ne zaman gitmeliyim tekrar ve yapmam yapmamam gereken bsy var mı ve 1 tane solda yumurtan 19 mm dedi ama sağda agrim var bu ne demek????
olur cnm bnmde hep tersi agrirdi bnide hic cagirmazdi c.ignesi den sonra her ay gidicem catladimi catlamadi mi die yumurta buyunce hic birsey umrumda olmuyordu.yada belki catlamadi denilmesini duymaktnmi korktum acaba bilemiyrum ins hayrli haberler alirsin

Karanflevrm baya erken vurmuş catlatma iğnesini iliski günleri onerdimi? Ctlatici iğneyi bir doz mu verdi iki doz(tane) mu? İğnenin etkisi ağrı şişlik gaz vs

Kizlar meraba.beni taniyanlariniz vardir.size guzel haberlerim var.Allah nasip ederse 3.5 aylik hamileyim.ve sadece önce Rabbimin izniyle sonrada sadece klomen kullanarak hamile kaldim.insallah hepimizin güzel haberlerini alacaz.

Mesajlarim gelmiyo heralde.beni taniyanlariniz var.herkese selamlar.kizlar ben 3.5 aylik hamileyim.Once Rabbimin izni sonrada sadece klomenle hamile kaldim.

Geri