çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında 06_burcu tarafından paylaşıldı.

1. mrys

mrys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    hayırlısı inşallah.. moral bozmak yok. umarım en kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız allah ın izniyle..

2. elevasyon

elevasyon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    inşallah, hayırlısı. benim 3. kez denemem olacak ama kendimi yıpranmış, yorgun ve umutsuz hissediyorum. enerjim ve isteğim düşük..

3. mrys

mrys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    öyle düşünme ben de zaman zaman ümitsizliğe kapılıyorum. moral bozukluğu ve stres daha zorlaştırır.o yüzden olumlu düşünelim olumlu olsun dimi :)

elevasyon bunu beğendi.
  4. elevasyon

elevasyon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    inşallah,hayırlısı, yapacak bişey yok... çalışmalara devam..

5. elevasyon

elevasyon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    dün gittim doktora bu sefer femara diye bir başka ilaç başladı. bakalım bu nasıl olacak, hayırlısı...

6. elevasyon

elevasyon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    femara şiddetli sağ kasık ağrısı yaptı bende, normalmi bilmiyorum ama iyi hissetmiyorum

7. mrys

mrys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bana yine ovitrelle iğnesi verdi..bu kez benim de çok ağrım oldu kasıklarımda. umarım olumlu şeylerdir bunlar

8. elevasyon

elevasyon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    inşallah olumludur, senin 10-14 gün sonra belli olur. hayırlısı olsun. merakla takip edeceğim sonuçları. benim daha var iğneye, her ay bir heyacan bir stres. sonu iyi gelsin artık...

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Kısırlık tedavisi gören hastalara en çok tavsiye edilen ilaçlardan birisidir. Yumurta çatlatmak için kullanılan ilaçlar bu nedenle hastalar bu ilaçların ne olduğunu ve yumurtlamayı nasıl sağladığını daima merak ederler. Yumurta sağlamak ve yumurtayı (folikülü) geliştirmek amacı ile kullanılmakta olan ilaçlar, diğerlerinden farklıdır. Burada size ifade ettiğimiz ilaç, büyümüş folikülün...
  2. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Çocuk sahibi olmak isteyenlere bazı durumlarda çeşitli tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Yumurta büyütme tedavisi uygulanan kadınlara yumurta çatlatma iğnesi yapılır. Çatlatma iğnesi ne işe yarar? Tüp Bebek Çatlatma ??nesiKısırlık (infertilite) tedavisi gören hastaların bazılarına uygulanan ilaçlardan birisidir. Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek ilaçlar kullanılır. Bu...
  3. Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?

Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek amacıyla kullanılan ilaçlar farklıdır, bu yazıda kastedilen ilaç büyümüş folikülün çatlaması ve bu sayede yumurtlama sağlanması amacıyla kullanılan ilaçlardır. Bu nedenle yumurta çatlatma iğneleri sadece yumurta büyüdüğünde tek doz olarak uygulanır, yumurta büyütme amacıyla kullanılan ilaçlar ise ardışık günler boyunca (1-2 hafta) her gün...
  4. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri Ne Zaman Başlar?

Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Belirtileri- başlıklı konumuzu incelerken sorularınıza en iyi şekilde yanıt bulacaksınız. Gebe kalma süreci doğal yolların haricinde zorlu bir süreçtir. Yıllarca bir evlada kavuşabilmek için mücadele veren insanlar var. Bunlardan biri de benim. Doğal yollardan hamile kalamayınca tedavi yöntemleri aramaya başladık ve tabii ki ilk olarak tıpta tedavimizi aradık....
  5. En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

En erken hamilelik belirtileri nelerdir?

Sayfamıza sıklıkla gelen sorular dan yola çıkarak, en erken gebelik belirtileri hakkında bu makaleyi yazma gereği duyduk.En erken gebelik belirtileri, gebelik belirtileri ne zaman başlar,gebeliğin ilk belirtisi nedir , en erken hamile olduğumu nasıl anlarım ? Tüm bu soruların yanıtlarını makalemizin devamın da bulabilirsiniz.. Hamile kalmak bir çok kişinin hayalini süslerken , bazıları için...

Sayfayı Paylaş