Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Cokkk sevindim gozun aydın ayyy ne çabuk 3.5 ay oldu nasıl oldu anlatrmisin bize umut ol nekdrdr çocuk istiodun ilk klomendemi hamile kalan catltma iğnesi ne kullandn

Gecen hamileligimde de klomen +pregnly igne ile hamile kalmis 8 haftada sagliksiz gebelik teshisiyle kürtaj olmuştum.kurtajin uzerinden tam 9 ay gecti ve agustos ayinda ben hamile kaldım.en büyük sebeplerinden biride rahat olmam di.bide olacağına çok inanmıştım cok umitliydim.ve borcok olumsuzluklara ragmen bebisim bizimle teyzeleri.haftaya kontrol var cinsiyeti belli olacak.cokk dua ettim vede cok inandim canlarım sanki olacağını biliyodum.inanmak gerek umutlu olmak gerek.size umut olabildiysem ne mutlu.bende duyunca heyecanlaniyodum sonunda mucizem oldu.

Sadecek klomenle hamile kaldim canim.yani digerinde daha fazla uğraşmıştık.bu sefer daha kolay oldu.ne olur hamile kalacaginiza cani gönülden inanin.inanin ki Rabbimiz bizi evlat kokusundan mahrum etmyecek.opuyorum Allaha emanet olun.soracaginiz bisey olursa seve seve yazarim.

Merhaba ben 4 yillik evliyim tadevimi oluyorum ekimde 16mmdi ilac verdi eylulde 18mm oldu catlatma ignesi vurdum olamadi bu ay 20mm yine catlatma ignesi verdi gecen ay erken gelen adetim bu ay daha gelmedi 32 gun gecti adettine 1hafta kala kasiklarim agriyordu ozellikle solda igne batar gibi ama sonra kesildi hicbir agrim yok gebe olabilir miyim gecen aydan onceki adetim 20 gecen ay 16

Merhaba ben 4 yillik evliyim tadevimi oluyorum ekimde 16mmdi ilac verdi eylulde 18mm oldu catlatma ignesi vurdum olamadi bu ay 20mm yine catlatma ignesi verdi gecen ay erken gelen adetim bu ay daha gelmedi 32 gun gecti adettine 1hafta kala kasiklarim agriyordu ozellikle solda igne batar gibi ama sonra kesildi hicbir agrim yok gebe olabilir miyim gecen aydan onceki adetim 20 gecen ay 16

Gebede olabilirsiniz ,geçen ay kullandığınız ilacın etkiside olabilir.HCG testi yapın sonuca göre doktorunuzla iletişime geçin

kızlar merhaba bende ağustos ayında hsg çektirdim temiz çıktı çok şükür bu ay tekrar tedaviye başladım doktor 5 gün femara 4 gün menegon verdi. 6 tane yumurtam oluşmuştu. 16-21 mm büyüklüğündeydiler.Bu ay böyle deneyelim gelecek ay olmazsa aynı tedaviyle aşılama yapalım dedi.İnş bu ay olur kızlar.femara+menegonla hamile kalan var mı acaba ?

kızlar merhaba bende ağustos ayında hsg çektirdim temiz çıktı çok şükür bu ay tekrar tedaviye başladım doktor 5 gün femara 4 gün menegon verdi. 6 tane yumurtam oluşmuştu. 16-21 mm büyüklüğündeydiler.Bu ay böyle deneyelim gelecek ay olmazsa aynı tedaviyle aşılama yapalım dedi.İnş bu ay olur kızlar.femara+menegonla hamile kalan var mı acaba ?

Merhaba kullandığınız ilaçlarla tabiki hamile kalanlar var..Tabi herkesin tedaviye vereceği cevap farklıdır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Geri