Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Gamzecim igneden bir gün sonra başla ilişkiye gün aşırı dedi dün yani 7. Gün test yaptım silik cikti erken gebelik ve normal test yaptım gaz bi kabzlik bi ishal hali gaz aşırı acikma ve uyku bacak bel ağrısı igneden beri devam ediyor ve 8. Gün bugün yrn doktora gtsem renkli ultrasonda da bsy belli olur mu

Yok daha belli olmaz canım cnku daha iğnenin etkisi vücudundan geçmedi o silik czgide ignenn etkisidir büyük ihtimal .bnce 14. Günün e kdr bekle .adetin en son nezman oldu kaç gnde bir oluodun?

yusufum 83 merakla beklemedeyiz bana sorarsanız tüm belirtiler var ama bakalım bugün çatlama iğnesinden sonra 22. günüm, adetten sonra ki de 30. günüm kan testini verdim hayırlısı

Gmz cnm 3unde oldum 28_29 günde bir oluyorum degsyor.smdi başka bi doktoru aradım test yapma desem yapmiycakmisin kan testi ver 5in üstünde çıkarsa ara bni dedi anlamadım demekki ihtimal var veya heycanlandim gtsn diye dedi anlayamadım kafam dahada karisti

selam kızlar kan testi sonucumu aldım . 1388 pozitif hamileyim.şükürler olsun yarabbim. Allahım isteyen herkese nasip etsin ben 2 yıldır doğal yolla hamile kalamıyordum. femara + menagon + çatlama iğnesşyle ve öncesinde hsg filmi sayesinde hamile kaldım. Bu ilaçları mutlaka kullanın bence mucizeler yaratıyor. İnşallah bebeğimi kucağıma almayı da nasip eder Allahım. Hepinize bu zor zamanlarda bol şans diliyorum. idrar testlerine güvenmeyin çünkü benim son ana kadar bile çıkmadı. en doğru sonuç kan testi.Ben göğüs uçlarımın aşırı büyümesi koltuk altıma yakın yerlerin aşırı ağrıması, beyaz akıntı, ağızdan sürekli gaz çıkarma,mide yanması ve sol kasık ağrısı belirtilerini her gün yaşadım

Geri