Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Canimmm tebriklerr.Rabbim kucagina almayida nasip etsin.gözümüz aydin hepimizin.hadii daha bekliyoruz yeni hamileleri.lawyer canim hicc korkma masallahh alti olgun yumurta ile senin ikiz bile olur Allah in izniyle.benim klomen sonrasi kist oluşmuştu.dr bana dediki bu ay hamile kalmazsin kist oluşmuş sadece bir tane yumurtan var oda hiç gelişmemiş dedigi halde o umutsuz vaka yumurta ile hamile kaldimm."Görelim Mevla Neyler,Neylerse Güzel Eyler.."

Canimmm tebriklerr.Rabbim kucagina almayida nasip etsin.gözümüz aydin hepimizin.hadii daha bekliyoruz yeni hamileleri.lawyer canim hicc korkma masallahh alti olgun yumurta ile senin ikiz bile olur Allah in izniyle.benim klomen sonrasi kist oluşmuştu.dr bana dediki bu ay hamile kalmazsin kist oluşmuş sadece bir tane yumurtan var oda hiç gelişmemiş dedigi halde o umutsuz vaka yumurta ile hamile kaldimm."Görelim Mevla Neyler,Neylerse Güzel Eyler.."
Çok teşekkür ederim hepinize. Kesem henüz gözükmedi çünkü doktorum yurt dışında olduğundan muayene olamadım paZartesiye kaldı tabi gözükmeden sevinmek ii mi bilemedim ;(( ben ilk denememde kaldım klomen kullanmadım femara ve menagon iğne kullandım ve ovitrelle çatlama iğnesi vuruldum. İlişkiyede ipneden 2 saat sonra , igneden 24 saat sonra ve 36 saat sonra girdik. Hayırlısı bakalım
Cnm benim yusufum 83bnde ilk buraya geldigimde yazisiyrduk burda buyudu mu buyumedimi catlami vs ewt diger gebeligindeki kurtaja uzulmustuk rabbim sana emanetini tekrar nasip etmis cok ama cokk sevindim rabbim ssglikla kucaginada almayi nasip etsin ins. Birtanem. Lawwer06 vnm seninde hayirlisi olsun hakkinda seninde rabbim kucagiba almayi nasip etsin ins.

Hatirladim Tusem cimm.sagolasin canim Allah razi olsun.ya ben epey giremedim.ya bu hamileligim resmen mucize gibi oldu.sende durumlar ne canim.dualarim sizinle.

Hatirladim Tusem cimm.sagolasin canim Allah razi olsun.ya ben epey giremedim.ya bu hamileligim resmen mucize gibi oldu.sende durumlar ne canim.dualarim sizinle.
Cnm hatrlatmk gibi olmasin surekli senin o dudugun donemin asagi yukari son tedavimi oldum isteyerek bn igne istedim israrla hap dedi bnde biraktim acikcadi adilamaya gideyim hem tupe gecisim kolay olsun dedim kilodan sebeb kaldi 12kilo verdim asilamadamda vaz gectim tupe yonldim oda daha 15kilo kadar vermn lazim dedi yani beklemedyim bitkisel seyler deniyrum

Gunaydin kizlar.lawyer canim hic korkma kesende görünecek kalp atisini duyucan insallahh.o kadar cabuk gelisiyo ki sen bile inanamiyosun.duayi eksik etme dilinden canim en cok da bunu unutma.tusemcim Rabbim guzel gönlüne göre versin kuzumm.ama sen niye illa ki ignede ısrarcı oldun yumurta catlama sorununun oldugunu mu düşündün.ben sadece klomen kullandim da hamile kaldim.benim yumurtamin catladigini biliyodum orada bi sorun yoktu çünkü akintimi takip ediyodum.benimde yumurta olgunlasmasinda sorun vardi.klomensiz biraz olurdu.acaba sunu merak ettim akintindan felan hic farketmedin mi yumurtlama donemlerinde catlayip catlamadigini.insallah tüpe gerek kalmadan duyariz canim hanerini.bitkisel otta da çakşır otu diye bisey varmis onu duymusmusun canim o çok faydalıymış.

Gunaydin kizlar.lawyer canim hic korkma kesende görünecek kalp atisini duyucan insallahh.o kadar cabuk gelisiyo ki sen bile inanamiyosun.duayi eksik etme dilinden canim en cok da bunu unutma.tusemcim Rabbim guzel gönlüne göre versin kuzumm.ama sen niye illa ki ignede ısrarcı oldun yumurta catlama sorununun oldugunu mu düşündün.ben sadece klomen kullandim da hamile kaldim.benim yumurtamin catladigini biliyodum orada bi sorun yoktu çünkü akintimi takip ediyodum.benimde yumurta olgunlasmasinda sorun vardi.klomensiz biraz olurdu.acaba sunu merak ettim akintindan felan hic farketmedin mi yumurtlama donemlerinde catlayip catlamadigini.insallah tüpe gerek kalmadan duyariz canim hanerini.bitkisel otta da çakşır otu diye bisey varmis onu duymusmusun canim o çok faydalıymış.
Cnm bmm ya bnm klomnle olmadi yumurta femeraylada olmustu cnm dr.lara pek soru sorulmuyr tedavi icinde ikikere yumurta kivaminda akinti hissettim hatta ilkinde korktum dr.aradim her akinti yumurtanin catladigini degil buyudugunudegosterr ee bn nasil anlicam daha var senin dedi neyse cahiliz ya tamm diyrz neyse en son tedavimde oldu birde yumurta israrla buyumedi o saglikli bu saglikli derkn yine akinti geldi agrimda oldu gittigimde sorma geregi duymadim yumurta buyudh defi igne verdi igneden sinra 17.gun hep adet oldum ama en son tedavide 8.gun adet oldum hemde oyle boyle degil dusuk yasamsdim ama o zamn tattim sanki ignemi dedim hayr hapa devam ederiz dedi bnde birakayim dedim o ayda igneli tedaviyle sonuc alan cok aldi kafam karisikti tani

Tusemcim dr larimiza guvenebilmemiz cok önemli.yani eğer iyibi dr sa ve yeterince güven verdiyse bence onun dedigine devam etmelisin.benim hamile kalacagim ay yani bu agustos ayi klomen kullandiktan sonra rastgele bi bayan dr a gittim.bana klomene yumurtaliklarimin aşırı uyari verdiğini kist olustugunu ve bu ay hamile kalamiyacagimi söyledi.ben israrla sorunca sadece cok az gelişmiş ama hiç kaile alinmiyacak bi yumurtam oldugunu onunlada hamile kalamiyacagimi söyledi ve igne vurmaya gerek duymadi regl ol gel gelecek aya bakalim dedi.bende adetmin tam 14.gününde Akintimin yumurtlama akintisi olduğunu farkettim ve o günü değerlendirdim.o hiç umut olmayan yumurta ile ignesiz hamile kaldim.her dr da aynı degil biliyonmu.adetme yakin gecen defa ki hamilelik belirtilerini hissettim ve tam 28.gün idrar testi yaptim hafif silik cizgiyi gördüm.2 gun daha bekleyip hemen ayni dr a gittim anlattim durumu.oda kan testi, muayene,ultrason muayenesi herseyi yapti.bhcg 159 ciktigi halde hamile degilsin dedi inanabiliyomusun.bhcg ninde kistten dolayi yükseldiğini ve adet olmam icin. Ilac verdi ve ayriyeten antibiyotk verdi.onlarida hamile degilim düşüncesi ile kullandim.Allah tanki verdigi ilac progestandi.bu ilac adetide duzenliyen etkiye sahipmis adet olayim diye verdi yani.hamile oldumu anlamadi.sonra baktim yok regl olmadim ve hamilelik belirtileri iyice artinca baska bi dr a gittim ve hamile oldugumu ogrendim.herseye ragmen bebegim bana sımsıkı tutundu.dr cok önemli güven vermesi ve ilgisi.güvendiğiniz dr a gidin kizlar.dikkatli olun.

Geri