Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

YA
kızlar dr geldim bebegim canlanmıs ama kalp atısı bıraz yavastı moralim cok bozuk böyle olan varmı acaba ins hızlanır haftaya salı gene bakacak dr dua edin

ÜZÜLME CANIM BOL BOL DUA ET VE DİNLENMENE BAK İNŞALAH TUTUNUR SANA BIRAKMAZ SENİ.KAÇINCI ÇATLATMA İĞNENDİ SENİN.HEMEN HAMİLE KALDIN MI BENDE MERAKALR İÇERİSİNDEYİM DEVAMLI.

ilk ignemdi cnm ama cok cabalar gosterdik esimle aylarca gitgit gel onlar önemlii degilde yeterki beni bırakmsın baska birsey istemiyorum sag saglim kalbi hızlansın eli ayagı düzgün olsun tek duam o ne olur dua edin lütfen öpüyorum:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

EDERİZ CANIM SEN DE BİZİM İÇİN ET TUTSUN DİYE GERÇİ HASTALANCAK GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ DOKTORUM ÇOK ÜMİTLİ KONUŞUYOR AMA İLK İĞNE HÜSRANDI 2.SİDE OLMASIN

yalnızlıkkk bozma morelini sakın,bak ne güzel hamile kaldın,kötü düşünme sakın,nasılki bizim hep aklımız hamile kalabilirmiyiz bu ayda gibi düşüncelerde bir türlü olmuyor.sende düşünüp morelini bozma bebeğini etkileme.Sen güçlü olki oda sana tutunsun canımbebisim

Arkadaşlar belki size bir umut olur diye yazmak istedim. Çünkü bende tedavim süresince hergün burada olumlu birşeyleri okuyup umutlanmak istiyordum. Ben pcoluyum bir yıldır çocuk istiyorduk ve ikinci iğne deneyimim sonuç verdi. Şuan 5 haftalık hamileyim. İnşallah sizlerde en kısa zamanda bu duyguyu yaşarsınız. Bu arada her gün Meryem suresini okuyup dua ettim.

Arkadaşlar belki size bir umut olur diye yazmak istedim. Çünkü bende tedavim süresince hergün burada olumlu birşeyleri okuyup umutlanmak istiyordum. Ben pcoluyum bir yıldır çocuk istiyorduk ve ikinci iğne deneyimim sonuç verdi. Şuan 5 haftalık hamileyim. İnşallah sizlerde en kısa zamanda bu duyguyu yaşarsınız. Bu arada her gün Meryem suresini okuyup dua ettim.

PEKİ KLOMEN KULLANDIN MI İĞNEYİ YUMURTALIĞIN KAÇ CM KEN VURULDUN

Kızlar buay yumurtam kendiliğinden oluşmuştu 15 ocakta 24 mm olup yeni çatlamıştı .
Bugun kasıklarımda kıramp var sizce belirti olabilir mi ?
Daha önceden yumurtlama döneminden hemen sonra göğüslerim büyürdü adetime 7 gün kala agrı yapardı ama bu sefer yapmadı .

Geri