Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

merhabalar arkadaslar bende 1 bucuk yillik evliyim hicbir sorunumuz olmamasina ragmen 8.aydir deniyoruz ve olmuyor.bu ay serephone kullandim ve catlatma ignesi vuruldum.adetime on gun var ama belimde siddetli sancilarim var ara sirada kasiklatima diken batiyor sanki beklemedeyim bakalim .Allah hepimizin gönlundekileri hayirli bir sekilde nasip etsin

Merhaba arkadaşalar.. karne yoğunluğundan kaç zamandır yazamadım.. baya gelişmeler olmuş.. yalnızlıkkk dualarım seninle bebişin seni bırakmayacak inş.. nedime88 güzel gelişmeler bunlar..sıkıntı belli ise çözümü de olur..allah sıkıntısı belli olmayan dert vermesin..hayırlısı ile sorunlar en kısa zamanda giderilir umarım ilaç tedavisi ile olur. Bebiş özlemi elbet bizimde olacak umudumuzu koruyalım.. iyiki varsınız arkadaşlar. Allah hepimizin kucağını doldursun..

merhabalar arkadaslar bende 1 bucuk yillik evliyim hicbir sorunumuz olmamasina ragmen 8.aydir deniyoruz ve olmuyor.bu ay serephone kullandim ve catlatma ignesi vuruldum.adetime on gun var ama belimde siddetli sancilarim var ara sirada kasiklatima diken batiyor sanki beklemedeyim bakalim .Allah hepimizin gönlundekileri hayirli bir sekilde nasip etsin

Merhaba Melis benimde yumurtam 15 inde çatladı bendede bi iğne batma hissi ve dolgunluk var

AY KIZLAR BENİM 2 GÜN VAR ADTİME BELİM AĞRIYOR TAM KUYRUK SOKUMU BÖLÜMÜ YANIYOR GİBİ AĞRIYOR.ÇOK TUHAFIM TUTCAK MI TUTMUCAK MI=( ÜÜFF ALLAHIM NOLUR ARATMA İSTEYEN HERKESE VER.

ORALARDA DA BATMA VAR AMA ADET SANCISIYLA KARIŞTIRIYORUM .NEYSE 2 GÜN DAHA SABIR ETÇEM ARTIK NOLUR DUA ET YALNIZLIKKK HAMİŞLERİN DUASI KABUL OLURMUŞ =)

Geri