Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhaba, test sonucunuz ilaç kaynaklı pozitif. Enjeksiyon dan 14 gün sonra gebelik testiniz yapınız. Çok erken yapmışsınız testi.

merhaba. daha once yazmistim. catlatma ignesinin 20.gununde adet olup tedaviyi birakmistim. simdi adetimden 2 hafta sonra adet olacakmisim gibi agrilarim basladi. kasik bel agrisi goguslerde hassasiyet. yine regl agrisina benziyor ama 10 gundur gecmiyor. adetten 2 gun once baslardi bu agrilar simdi 2 hafta once basliyor. hala ilaclarin etkisinde miyim normal mi bu?
Canım merhaba ben H&M yukarda yazışmıştık. Ben bi müddet takip edemedim siteyi nasılsın var mı bi gelişme?

MERHABALAR

24 OCAKTA ÇATLAMA İĞNESİ VURULDUM. 7 ŞUBATTA TEST YAPTIM İDRARDAN TEK ÇİZGİ ÇIKTI AMA EN SON OCAK 10 DA REGL OLMUŞTUM ŞUBAT 10 NUNDA OLMAM LAZIM DOKTORUM EĞER OLMAZSAN 12 SİNDE KAN TESTİ YAPTIR DEMİŞTİ DAYANAMADIM İDRAR YAPTIM ERKENDEN.
DAHA ADET OLMADIM OKUDUĞUM YORUMLARDA İĞNEYİ VURULALI 14 GÜN SONRA BELLİ OLUYOR DİYOR AMA BEKLİYORUM.
BİR FİKRİ OLAN VARMI AYRICA PKO HASTASIYIM

Merhaba, çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 gün sonra gebelik testinin yapılması tavsiye ediliyor. Erken yapılan test sonuçları yanıltır. Pko hastası olmanız sonucu etkilemez. Hekiminizin önerdiği tarihte testi tekrar yapın.

Ya olursam diye bekliyorum insallah olmam 9 şubatta oldum çatlama iğnesi biraz daha bekleyim eczanelerde ki testte çıkar mi bugün 16.gun
Canım günaydın Burada ki uzman diyor ki iğne üzerinden 14 gün sonra ve adet gecikmeniz varsa yapabilirsiniz testi. Adet olma tarihin ne zaman? Adetlerin düzenli mi? Ya da adet düzenleyici kullanıyo musun?

Geri