Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Merhaba canlarim. Benim size bir sorum var. Bazilari klomenin yaninda progestan hapinida kullaniyorlarmis faydasi oluyormus siz kullandiniz mi boyle birsey duydunuz mu

İnşallah csnim Aminnn. Sanırım benim belirtilerimi sormussun Ayşegül. Vallaha
Vallaha bebis düşündüğüm diğer aylarda daha fazla belirti yasiyodum desem yeridir.bu ay ümitsiz dim.herkesdeki belirtileri okumaktan kendimle karşılaştır makran acaabaaa??? Sorusunu sormaktan kendi kendime kafayi yiyecektim..cok az olmustur oda test yaptiktan sonra anladim.herkesin o kadar farkli ki....ama derseninz yine yazarim ayni belirtileri arsmayin hic farketmiyosunuz onu diyeyim.

valla betül bende klomen kullandım 3 yumurtam oldu çatlatma iğnesi vuruldum yanıda progestan verdi doktr düşügü engelliyomuş hamile kalmayı kolaylaştırıyo muş cnm

Kizlar benim 15. Gunumde kan degerim 431.53 ken 17.gunde 225.43 e dustu galiba bebegim tutunamadi bana yardim edin boyle olan varmi sonra tekrar deger artarmi

arkadaşlar benım çatlatma iğnesı vurduralı 14.gunum bugunmu beklıcem adet olmayı yoksa gecen ay 13 aralıkta olmuştum bu ayda 13 beklıcem lütfen cvğp yazınnn

canım merhaba benim 14 gün 8,6 idi 17 gün 27,8 oldu hiç morelini bozma adet olmadığın zaman herzaman ümit vardır tekrar yaptır

Geri