Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm kizlar test yapan yokmu hic benim 16gunum bugun hala adet olmadim 2gunum kaldi reglime yarin kan tahlili yaptiricam insallah guzel haber alirim ve burada paylasirim dualarinizi eksik etmeyin lutfen

Slm kizlar.ahmet dilek ve yumossscum vallaha ikinizi nde sorusunun hakkında bi bilgim yok bilen arkadaşlar inşallah cevaplar ve inşallah degerletiniz yükselir canlarimmmm.betulcum bana progesteron hamile kaldiktan on gün felsn sonra verdi oda düşük tehlikesi olması n diye.ama benim başı mı döndürdü. Sonra diğer muayeneyi olayim diye bsyan dr a gittim oda progesteron u kullnmama mi söyledi. Hatta dr ma kızdı kanamam felan olmadan verdiği için nende bıraktım.hangisi doğru olani yapiyo anlamadim??? ?Aysegulum bu benim ikinci ignemdi.ilk ay sadece folik asit+igneydi.ikinci ay klomen +catlatma iğnesi+folik asit.bdn nette okumustum biri yazmıştı catlatma ignesinden cogunluk ikincide hamile kalmış diye nette okudugum hicbisey degilde bu okudugum beni cok umutlandirmisti...ve diyodu o yazan arkadaş ikincide olmazsa en yakin diger aylarda hamilelik olusuyo diye bi tespit yapmisti.alah eazi olsun bunu okurken çok umutlandirmisti sşimdi aklima geldi sizinlede paylasayim dedim.cigdemm canim tüpleri nin açık ciktigina cok sevindim canimmm.

Gebe oldmu öğrendm çok sevndm ama degrler çok dusk 20.22 bugnde kahve tonunda ara kanamam oldu sizce normlmi

Canlarim ya bazen bu mesajler iletilmiyo ya deli oluyor um.hepinizi okuyup cevap yazdim ama sanırım sabaha iletilecekkk.dilek canim ben arastirdim ama insallahh oyle degildir ki bhcg nin düşmesi muhtemelen kimyasal gebelik olmadan şüpheleniyolar.canimmm herseye haxirlikli ol ondan yazdim bi yazmiyayim dedim ama sonra dedim ki sadece fikir olur. kanaman olabilir.dr un bişey demedimi??üzüldüm sonra biran kendime dedim ki sagliksiz olan döllenme ler böyle oluyomus.hep demiyomuyuz eli ayagi düzgün sağlıklı evlartrimiz olsun diye.iinsallah bu ay en azindan olabilecegini birebir yaşadın inşallah en yakın zamanda hepimize saglikli evlatlar nasip etsin Rabbim insallah da böyle bişey değil dir.:':)'(

Tesekkurler yusufcum lakin halen kanamam olmadi sancim ve gogusteki hassasiyetim devam ediyor. Bende kimyasal gebeliktir diye zannediyorum ama insallah hersey yoluna girer sabah test yapacam dua edin lutfen degerim tekrar artmis olsun sevinemedim bile hemen sonu husran oldu rabbim hayirlisiyla saglikli birsekilde bebegimi bana bagislar insallah

Tesekkurler yusufcum lakin halen kanamam olmadi sancim ve gogusteki hassasiyetim devam ediyor. Bende kimyasal gebeliktir diye zannediyorum ama insallah hersey yoluna girer sabah test yapacam dua edin lutfen degerim tekrar artmis olsun sevinemedim bile hemen sonu husran oldu rabbim hayirlisiyla saglikli birsekilde bebegimi bana bagislar insallah

kızlaar yardım edin :( ben pazar günü iğne yaptırdım ama bi belıtrtıum yok sadece az bı bel ağrım var, göğüslerimde hassasıyet bıle yok, lütfen iğne sonrası belırtılerınız ne zaman başladı yazbılırmısınız arkadaşlar? ne gibi belırtılerınız oldu?

arkadaşlar çatlatma iğnesını vurduralı bugun 15.gunum normalde adet olacağım zaman 3 gun onceden kasıklarımda ve karnımda cok ağrım olur ama suan hıc 1belırtı yok ınsallah hamıleyımdır ayın 15 kadar beklıcem eger adet olmazsam kan tahlılı yaptırcam.lütfen bana cokk dua edınn cok uzuluyorumm.

cancazımm o belırtıler iğnenın etkılerınden iğne yaptırdıktan sonra herkeste oluyo.

merhaba canım şuan çok erken en azından 1 2 gün geçsin adet dönemin ondan sonra kan tahlili yaptır

Geri