Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Slm kizlar.bugun dr kontrolüne gittim bebisim bayagi bi geriden geliyomus.en don keseyi görmüştük bugunde yolk sac denileni ggördük.dr cuma ya gel tekrar bakacam dedi ama sagliksiz gebelige benziyo dedi.eger gelismezse biraz daha beklerim sonra ilacla düşürmeyi denetim öyle düşmessede kurtajla alirimim dedi.ama biraz daha bekliyecem belkide toparlar dedi.suan kafam bomboş ne hissedecegimi bilmiyorum hayırlı ise Rabbim bebegimi kucagima almamı nasip eder.degilse alirsa vardir Rabbimin bildiği. Hayir dualarinizi bekliyorum kizlar.

kız bende akıntı çok değil belim arada ağrıyo bugun gögsün birz hassat uçları acıyo el atınca ama adet olma belirtilerim hep böyleydi benim ki cnm ya nurcan bide benm kasık agrım yokk cnm ya inş olumlu sonuçlar alırız benimde bugun 12 günüm

Asyanur ben eskisehirliyim 20 yasindayim bir defa dusuk yaptim be kan pihtilasmasi cikti ikinci catlatma ignem bu ay. Ben size birsey sorucam adetime iki gun kaldi bende cok akinti oluyor bu ay ve idrarada cok cikiyorum bu iyi bir belirti mi

arkadaşlar ben dun adet oldum bu ayda denıcez çatlatma bu ayda olmazsa laparoskopı olucammm

Yusufum83 canım ya hayırlısı olsun çok üzüldüm :( kalp atışını dinledin mi peki ? Sen yınede moralını bozma çok dua et hiç belli olmaz canım, hattta istersen başka doktora da bi görün

Yusufum canim ya cok uzuldum dua edecem senin icin uzme kendini bazen doktorlar moral bozucu konusabiliyo ama hersey rabbimin elinde sen ona sigin gerisini olmus bil tatlim yaaa

Yusufum canim ya cok uzuldum dua edecem senin icin uzme kendini bazen doktorlar moral bozucu konusabiliyo ama hersey rabbimin elinde sen ona sigin gerisini olmus bil tatlim yaaa

Geri