Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Betulcummm sen igne vurdugnda doktr bu ay vurdu dylm olmadi bi daha ki ay bidaha mi vuryrdu yoksa iki ay gecsn snra yine mi yaparz dedi. Bn igne yaptm olmadi doktr iki ay sonra bi daha gelursn igne yaparz dedi. Yani ilk ignyle araya iki ay zmn grdi

Canim yusugum cok ama cok uzuldum rabbim hakkinda hayirlisi versin ama insallah hayirlisiyla saglikli evlatlar verir cok dua et Allah a sigin rabbimin herseye gucu yeter

Asyanur ben ilk defa sende duyuyorum oyle. Bana her gittigim doktor klomen ve catlatma ignesini hamile olasiya kadar kullanacaksin dediler ama 6 aya kadar sonra ara veriliyor. Ben internettede baya arastirdim oyle bir ay kullan sonra birak diye birsey okumadim canim bilmiyorum yinede

Fatos kaya ben dedigin seyi yaptim ayni dedigin gibi dibinde pamukcuk gibi seyler toplasti cok heyecanlandim ama hala idrar testinde negatif cikti cevap yazin nolur adetime iki gun kaldi

Slm kizlar yusufum.cok uzuldum insallah iyi hbrler alirsin hakkinda hayırlısı neyse o olsun beyza sende hg ignenin nekadar hcg yukselttigini bilmiyorum ama hamilelik sansini % 15 arttiriyor.ilac bilgisindede bu yaziyor.kendi lh sewiyenlede daha cok yukseliyor sansin artiyor anliycagin

teşekkür ederim Mejdacım.. benim durumumu şöyle izah edeyim. çatlatma iğnesini yaptırdığım günden 3 gün sonra test yaptım. hcg yi yükselttiğini bilmiyordum . 207 çıktı acaba bu kadar çok yükselir mi diye merak ediyorum :(bügün yine test yaptırdım saat 4:30 da çıkıcak sonucu çok merak ediyorum...

Geri