Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Ay hadi hayirli haberler ver mervecim gi :)) ylgn arkadasim catlama ignesini oldum bikac gun sonra gogus ucum sizim sizim sizlamaya basladi hala sizliyor. Her ay adetime yakin sadece gogus yanim agrirdi. Ama iki gundur gogus yanimda agrimaya basladigi icin adet olacagim gibi geliyor. Gercektende kimseyle dertlesemedigimiz asikar bu konulari.. Ama burda herkesin derdi ortak oldugu icin dediginiz gibi destek olalim birbirimize..
gerçekten kimseyle dertleşemiyoruz dünden beri gözüm nette sizinle paylaşmak ve dertleşmek çok güzel inşallah sende hamiledirsin.benimde çok belim ağrıyor o yüzden daha sabredemedim..

Ay cok uzuldum ya vallaha saat 3 olsun diye bekledim :(( bidahaki ay olur insallah

ekonomik nedenlerden dolayı 2 ay doktora gitmeyi düşünmüyoruz.2 ay sonra kredimiz bitiyor.ben giresunda yaşıyorum burda devlet hastanesi çok kötü. özel hastaneye gidiyorum.Sadece muayene 50 lira.yumurtalık büyüyene kadar 3-4 defa takibe gidiyorum.zor yani.Bu ayda olmazsa doktor eşim için sperm sayımı yapacaktı.O yüzden şimdilik artık ara vericezz..

Cnm benim hiç moralini bozma lütfen .daha esin de test yaptirsin o daha kesin bir sonuc verir.anlattklarindan daha yeni tedaviye basladiginizi cikarttim.esime ari sutu tavsiye etmisti doktoru .siz giresunda dogal bulabilirsiniz onu yedir.burda da ozel doktorlar 70 90 arasi.yani malesef cok pahali ben de bu yil olsun istiyorum maddi olarak cunku seneye birakmayi düşünüyorum isi.Allah hepimizin gönlüne göre versin cnm. .bunlar hep imtihan :-(sıkma canını nolur..seni anliyoruz...

Cnm benim hiç moralini bozma lütfen .daha esin de test yaptirsin o daha kesin bir sonuc verir.anlattklarindan daha yeni tedaviye basladiginizi cikarttim.esime ari sutu tavsiye etmisti doktoru .siz giresunda dogal bulabilirsiniz onu yedir.burda da ozel doktorlar 70 90 arasi.yani malesef cok pahali ben de bu yil olsun istiyorum maddi olarak cunku seneye birakmayi düşünüyorum isi.Allah hepimizin gönlüne göre versin cnm. .bunlar hep imtihan :-(sıkma canını nolur..seni anliyoruz...
moral bozmamak elde değil...yaklaşık 5 aydır istiyoruz ama olmuyor bir türlü..hani ben daha erken belki ilaçtan dolayı yüksek çıkar diye umut etmişken hep düşük çıktı..Anlamadım neden böyle oluyor.Rabbimin gösterdiğine boynum kıldan ince..Rabbim neylerse güzel eyler..Ama çok istiyorum yaa hayal kırıklığı yaşıyorum.Gözlerim doluyor şunları yazarken..

Slm kizlar ..hepinizn yazilarini okudm inn cok uzuldm..inslhh rabbmmn iznylee olck demk daha vakti zmni dglmis..bnde gecn ay sadece infolic kullndm adetm 5 gun gecikti degerim7.5 cikti cok umitlndm heveslndmm ama olmadii..innn hastanede saatlrce agldm..ama snra bna da skur dedimm cunku yapck hic birsey yok..o yuzdn moralinizi bozmayin cook dua edinn..rabbmm insalh hepimizn kucgni en kisa zmnda doldurr..

Geri