1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Çok amaçlı 'Altus 40RTS'

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Altus 40RTS, tüm küçük sarmal ürünlere, iç ve dış perdeler, panjurlar, ev sinema perdeleri gibi, entegre olabilen yeni çok amaçlı motordur.
  Motorun kendi koruyucusu var ve limit adaptörü dönmeyi kestiğinde duruyor. Böylece daha uzun ömürlü bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Her kullanıcıya, panjur veya perdelerini, arzu etmiş olduğu sabit bir noktaya programlama ve hafızaya alma imkanı tanıyor. Kolaylaştırılmış kullanıcı kılavuzu, kullanıcının ayarları sonradan, kendi ihtiyaçlarına göre yapmasına imkan veriyor. Motor, ömrünü uzatmak için “Limit adaptörü durdurma” fonksiyonu ile kendini koruma özelliğine sahip.

  Altus 40RTS tüm Somfy RTS sınıfı kontrol üniteleri ve otomatik kontrol sistemleri ile uyumlu. Böylelikle, yeni fonksiyonların eklenmesine ihtiyaç duyulduğunda, yeni yüklemeler geliştirilebiliyor.

  RTS Somfy Radyo Teknolojisi (Uzaktan Kumanda)

  Dar bant genişliği ile parazite karşı daha etkili.

  16 milyon kombinasyonlu, otomatik değişken kod. Kablosuz, kolay ve ekonomik kurulum.
  Açık alanda 200 metrelik, 2 kalın duvar ardından 20 metrelik menzil.
  Otomasyon kontrol sistemlerinde Somfy tarafından geliştirildi ve test edildi.
  Dünya çapında 1,5 milyondan fazla sistem kullanılmakta.

  Somfy Garantisi: Somfy, profesyonel müşterilerine (imalatçılar, uygulamacılar vs...) kontrol cihazları ve motorlarında üretim tarihlerinden itibaren 5 yıl garanti veriyor. Bu garanti profesyoneller için açıkça belirtilmiş şartlara tabi.


   
Çok amaçlı 'Altus 40RTS' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çok amaçlı şarj aleti

  Çok amaçlı şarj aleti

  Evde bir kaç farklı şarj aleti kullanılıyorsa, şarj aletinizi bulmak her zaman zordur. Daha da önemlisi eğer bir yeri ziyaret ediyorsanız, en çok yeri şarj aletleri kaplar. Bu cihaz bir Nokia, Samsung, Sony Ercisson,... i-pod... gibi bir çok cihazı şarj ederek, şarj cihazı taşıma sorununu minimize ediyor.
 2. Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Portmanto modelleri Portmanto tasarımı etkileyici giriş dekorasyonu istiyorsanız bu farklı ve kullanışlı portmanto modeli ilginizi çekebilir. Sepetleri ile oldukça geniş kullanım alanı sağlayan bu model bir çok kıyafetinizi asmak için çok sayıda askı da barındırıyor.

Sayfayı Paylaş