1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Çok amaçlı 'Altus 40RTS'

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Altus 40RTS, tüm küçük sarmal ürünlere, iç ve dış perdeler, panjurlar, ev sinema perdeleri gibi, entegre olabilen yeni çok amaçlı motordur. Motorun kendi koruyucusu var ve limit adaptörü dönmeyi kestiğinde duruyor. Böylece daha uzun ömürlü bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Her kullanıcıya, panjur veya perdelerini, arzu etmiş olduğu sabit bir noktaya programlama ve hafızaya alma imkanı tanıyor. Kolaylaştırılmış kullanıcı kılavuzu, kullanıcının ayarları sonradan, kendi ihtiyaçlarına göre yapmasına imkan veriyor. Motor, ömrünü uzatmak için “Limit adaptörü durdurma” fonksiyonu ile kendini koruma özelliğine sahip.

  Altus 40RTS tüm Somfy RTS sınıfı kontrol üniteleri ve otomatik kontrol sistemleri ile uyumlu. Böylelikle, yeni fonksiyonların eklenmesine ihtiyaç duyulduğunda, yeni yüklemeler geliştirilebiliyor.

  RTS Somfy Radyo Teknolojisi (Uzaktan Kumanda)

  Dar bant genişliği ile parazite karşı daha etkili.
  16 milyon kombinasyonlu, otomatik değişken kod.
  Kablosuz, kolay ve ekonomik kurulum.
  Açık alanda 200 metrelik, 2 kalın duvar ardından 20 metrelik menzil.
  Otomasyon kontrol sistemlerinde Somfy tarafından geliştirildi ve test edildi.
  Dünya çapında 1,5 milyondan fazla sistem kullanılmakta.

  Somfy Garantisi: Somfy, profesyonel müşterilerine (imalatçılar, uygulamacılar vs...) kontrol cihazları ve motorlarında üretim tarihlerinden itibaren 5 yıl garanti veriyor. Bu garanti profesyoneller için açıkça belirtilmiş şartlara tabi.

   
Çok amaçlı 'Altus 40RTS' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çok Amaçlı Sehpalar

  Çok Amaçlı Sehpalar

  çok amaçlı sehpalar çok amaçlı sehpa kullanışlı sehpalar sehpa modelleri
 2. Çok amaçlı Mutfak tezgahı

  Çok amaçlı Mutfak tezgahı

  Her yerde elinizin altında pratik bir mutfak olsun istemez misiniz ? Camomile Mobil Mutfak Ünitesi bunun için birebir. Ortada yer alan çöp kutusu rendesi kesme tahtası bıçaklarıyla yemek hazırlarken gerekli herşeyin oldukça kullanışlı şekilde birarada olması mutfak tezgahından bile daha çok kullanılacak bir ürün ortaya çıkarmış.
 3. Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Çok Amaçlı Portmanto Modeli

  Portmanto modelleri Portmanto tasarımı etkileyici giriş dekorasyonu istiyorsanız bu farklı ve kullanışlı portmanto modeli ilginizi çekebilir. Sepetleri ile oldukça geniş kullanım alanı sağlayan bu model bir çok kıyafetinizi asmak için çok sayıda askı da barındırıyor.

Sayfayı Paylaş