1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Damar SÖzler kısa kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Damar SÖzler
    düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :????

senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn

DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq.

sen benim farkımı farkedemedin, artık farketsen de farketmez, beni farkedenler senden ÇOK FARKLI!!

bir şiirin içine sığındım,ayrılıklar bitince haber verin!!!

yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığı için yalnızım...

kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilirmisin? yalnızlıktan midem bulanır gel desem gelirmisin?

aşık olmak değil bir ömür boyu sevmektir marifet...

hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır...

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde... gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

bıcaklar kesmedi de tenimi bir kötü sözle öldüm...

düşünce şeytandan davranış tanrıdandır hangi düşüncenin davranışa dönüşeceğine karar verense insandır!!!

DeRdI oLaNı DıNlErm.....DeRdIM VaRsA dERde YoL AçAnI sIlEr GeCeRIm:!!!

zaten büyük aşkların adamı olamazdın sen. adresim yalnış kahramanım yalnıştı!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

A$k KıZ Arkada$ıNıN DuDaqıNDaN ÖpMeK Kadar UcuZsa ßeNDe O A$kI SaTaCaK KaDaR $eReFSiZiM.

bütün trajediler ölümmle biter bütün komediler ise evlilik le!

sevda dudaklarımdan akan sözcükler değil yüreğimde kanayan yaram

zırhın içinde olan kaderdir evladım insan değil
    .

Damar SÖzler kısa kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa anlamlı söz

kısa anlamlı söz

kısa anlamlı sözler söz kısa anlamlı sözler 2012 kısa anlamlı sözle Merhaba arkadaşlar, kısa anlamlı sözler arayan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda kısa anlamlı sözler 2012 örneklerini sunuyor ve ünlülerin söylediği en anlamlı sözler bunlar diyoruz :) Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. Tagore Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş...
  2. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  3. kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
  4. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  5. Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...

Sayfayı Paylaş