Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

M

Misafir

Forum Okuru
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu Alma
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonları

Merkez Randevu Telefonu : 0216 458 44 00

Adatepe Randevu Telefonu : 0216 457 44 00

iletisim_telefon1-6581.jpg

Hastane polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak müracaat etmektedirler. 0216 458 44 00 no'lu telefondan günün 24 saati randevu alınabilmektedir.

- 2 iş günü için randevu verilmektedir. Hastaların aldıkları randevuya gelme oranı takriben yarı yarıya azalması dolayısıyla daha sonraki günler için randevu verilmemektedir.

- Sistem ISDN-PRI denilen 60 kanallı özel telefon hattı ile çalışmaktadır.

- Aynı telefon numarasından aynı gün içerisinde 5'ten fazla randevu alınamayacaktır.

- Aynı T.C.Kimlik numarası ile aynı gün içerisinde 3'ten fazla randevu alınamayacaktır.

1.ADIM: Telesekreter sizden 11 haneli T.C. kimlik numaranızı tuşlamanızı isteyecektir. Lütfen numaranızı tek tek tuşlayınız.
2.ADIM: Muayene olmak istediğiniz polikliniğin önündeki numarayı tuşlayınız.
Örn. Beyin Cerrahi polikliniği için 6'yı tuşlayınız.
3.ADIM: Telesekreter size randevu tarihini, saatini ve referans numarasını söyleyecektir.
4. ADIM: Randevu tarihi, saati ve referans numaranızı unutmamak için mutlaka not alınız ( randevunuza gelirken yanınızda getiriniz).
5. ADIM: Randevunuza gelirken size verilen saatten 30 dakika önce muayene olacağınız poliklinikte bulunmaya özen gösteriniz.
6. ADIM: Eğer randevu saatinizden önce gelmişseniz doktor çağırmadıkça daha erken muayene olmak için ısrarcı olmayınız.

Dr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi e randevu için tıklayınız

Geri