dünyanın en şişman adamı

M

Misafir

Forum Okuru
dünyanın en şişman adamı
dünyanın en şişko yılanı

101942.jpg


Bir dönem 560 kilo ağırlığa ulaşan daha sonra perhizle yaklaşık 200 kilo kaybeden Meksikalı Manuel Uribe, dünyanın en şişman adamı olarak Guinness rekorlar kitabına giriyor.

Meksika'nın kuzeyindeki Monterrey'de yaşayan Uribe, Guinness yetkililerinin kendisine 2008'de çıkacak rekorlar kitabına dünyanın en şişman adamı olarak gireceğini belirten sertifikayı gönderdiklerini söyledi.

Ayrıca bir yılda 200 kilodan fazla zayıflayan ve "bir yılda en çok kilo veren kişi" olarak 2009'da rekorlar kitabına girmesi beklenen Uribe, "Sertifika artık elimde. Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en obez adamı olarak girmekten mutluyum. 200 kilodan fazla verdiğim için de mutluyum" dedi.

20 yıldır obez olan 42 yaşındaki Uribe, 2006'da 560 kiloya ulaşınca tıbbi yardım istemiş ve doktor kontrolünde sıkı bir perhiz sayesinde bir yılda 200 kilodan fazla zayıflamıştı.

Halen yürüyemeyen Uribe, 22 yaşında ABD'de çalışırken 130 kiloydu
 
Ce: dünyanın en şişman adamı

yazık ya benim anlamadığım bebekken hadi şunuda ye hadi bunuda ye diye çocuğun ağzına tıkıştırıyorlar.sanki kilolu bebek sağlıklı olur anlamına geliyor çok saçma..sonrada böyle obez yapıyorlar işte insan sağlığından oluyor yanlış düzensiz beslenmenin sonuçları...emeğine sağlık canım
 
Ce: dünyanın en şişman adamı

wayyy..bee
adamdaki kilolara bak..
ellerine ssaglık.....
 
Geri
Üst