1. Misafir

Misafir Forum Okuru

El yapımı cam objeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

murano cam objeler cam sürahi çeşitleri sürahi çeşitleri el yapımı objeler El yapımı cam objeler [​IMG] Mikasa, Murano camından üfleme tekniğiyle üretilen el yapımı aksesuarlarını meraklılarına sunuyor. İtalya'dan gelen bu aksesuarların parlak ve opak yüzeyli olanları da var. Bu arada mağazada Fransa'nın ünlü sanatçılarının imzasını taşıyan vazo ve sürahi gibi dekoratif ürünlerin hepsi özel bir koleksiyonun parçası olma özelliği taşıyor.

El yapımı cam objeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el yapımı çantalar

el yapımı çantalar

el yapımı çanta modelleri el yapımı çantalar kot çantalar çanta süsleme
  2. bendende el yapimi takilar

bendende el yapimi takilar

el yapımı takılar bendende dedigim zaman yanlis anlamayin ben yapmayin ben sadece gordum begendim sizinle paylastim gerci isterdim elimden boyle guzel seyler ciksin
  3. Örgüden yapılmış el emeği dekor objeler

Örgüden yapılmış el emeği dekor objeler

el emeği dekorasyon Dekor objelerin arasına birde örgüden yapılmış dekorasyon olabilecek güzellikte el emeği objeler girdi.Birbirinden şirin görünüyorlar.Eğer sizde seviyorsanız,bu modellere bir göz atın derim.
  4. el yapımı dekoratif yastık

el yapımı dekoratif yastık

dekoratif yastık dekoratif yastık yapımı el yapımı örgü modelleri %100 el yapımı dekoratif yastık / kırlent. keçe ile süsledim, kumaş ketendir. sipariş vermek için buradan girebilirsiniz. diğer ürünlerimi buradan görebilirsiniz.
  5. El Yapımı Şirin Aksesuarlar

El Yapımı Şirin Aksesuarlar

Birbirinden güzel el yapımı şirin aksesuarlar...Aslında bizde evimizde bulunan malzemelerden böylesi sevimli eşyalar üretebiliriz...

Sayfayı Paylaş