SORU: En iyi mama markası tavsiyesi kullanan kadınlardan istiyorum

KIZLAR EN İYİ BEBEK MAMASI HANGİSİ BEBEK MAMASI TAVSİYELERİ KADINLARDAN VAR MI ?

selam melekler bebeğim için sütüm yetmiyor mama takviyesine başlıcam bana anne sütünü aratmıyacak şekilde bebişimi en iyi şekilde besliyecek mama önerilerinde bulunurmusunuz sizler bebeğiniz için hangi mamayı kullanıyorsunuz özellikle tecrübeli annelerin bu konuda yorumlarını bekliyorum. Kullanan kadınlar acaba en iyi bebek maması hangisi tavsiye verir misiniz bana gerçekten ihtiyacım var dediğim gibi sütüm çok yetersiz. Sütüm de artsa olur ama yapamıyorum bilemiyorum olmuyor yani.

Konuna uygun olarak anne sütünü arttırmak istediğini düşünerek sana bu hususta yardımcı olacak bazı konu başlıklarını vermek istiyorum hayatım umarım sütün artar ve en iyisi diye arayacağın bebek mamaları haricinde yüzde yüz doğal ve bebeğin için olmazsa olmaz olan sütünü kullanırsın.

4 Çocuk annesi birisi olarak ben en iyi arttıran karışımın şu olduğunu biliyorum zira kullandım hayatım. Maltana grubu migroslarda satıan bir içecek var birincisi o hayatım ikincisi de yukarıdaki konuları mutlaka dene. Ama bana kalır ise de hipp hayatım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam bebeişim yesin ,şu andaki en naturel mama hipp kızkardeşim ve kuzenim bebeklerine bu markayı kullanıyorlar. Piyasanın en iyisi

G

gaye parlk

Forum Okuru
SORU: En iyi mama markası tavsiyesi kullanan kadınlardan istiyorum
Tartışmasız hipp

Selamlar hayatım sorduğun soruyu biraz editledim ve en öncelikle ihtiyacın olacağını düşündüğüm bebek maması haricinde sana yararlı olabilecek bazı konuları verdim. Öncelikle anne sütünden daha iyi bir bebek besini yoktur bunu unutma. Doktordan tavsiye al ve burada konu başlıklarında yer alan kullanıcılarımızın yorumlarını doğal yöntemleri mutlaka evde dene. Maltana dediğim gibi kullan iki üç gün kesinlikle farkını göreceksin sütün artacaktır. Hemen mamalara yönelmen doğru bir yaklaşım değil. Ama mama olarak hipp diyorum bende.

Geri