endometriozis veya çikolata kisti olanlar ne yapmalı?

M

Misafir

Forum Okuru
endometriozis veya çikolata kisti olanlar ne yapmalı?
çikolata kistine iyi gelen bitkiler endometriozis bitkisel tedavi çikolata kisti için şifalı bitkiler kisti forum endometriozis bitkisel tedavisi
Bu tip kadınlarda kısırlık tedavisi endometriozisin yerleşme alanlarına, ve yaygınlığına bağlı olarak farklılık gösterdiği için her kadını kendi durumuna göre değerlendirmek gerekir. Bazen kistlerin alınması gerekir, bazen kistler alınmadan tedaviye devam edilebilir. Endometriozisli kadınların hayat boyu takip edilmeleri gerektiği mutlaka hatırlatılmalıdır.

çikolata kistine bitkisel tedavi

2007 nisanda çikolata kistinden ameliyat oldum.temmuz kontrolde kist tekrarladığı için yine ameliyat gerekli hale geldi.belki faydası olabileceğini düşünerek lokman hekimden 'kadın hastalıkları çayı' alıp sabah akşam çayını yapmadan bir kaşık ot karışımını suyla içtim ve 2010 yılındayız tekrar ameliyat olmadım herhangi bir şikayetim yok. çayın muhteviyatı:civan perçemi,ısırgan,ayrık otu,kırkkilit,şerbetçiotu,oğul otu,aynısafa,kantaron,mersin yaprağı,papatya,anason,rezene ve sinameki.ilaç yapımcılarına ve doktorlara bu konunun araştırılmasını tavsiye ederim.

kadın hastalıkları çayı

2007 nisanda çikolata kistinden ameliyat oldum.temmuz kontrolde kist tekrarladığı için yine ameliyat gerekli hale geldi.belki faydası olabileceğini düşünerek lokman hekimden 'kadın hastalıkları çayı' alıp sabah akşam çayını yapmadan bir kaşık ot karışımını suyla içtim ve 2010 yılındayız tekrar ameliyat olmadım herhangi bir şikayetim yok. çayın muhteviyatı:civan perçemi,ısırgan,ayrık otu,kırkkilit,şerbetçiotu,oğul otu,aynısafa,kantaron,mersin yaprağı,papatya,anason,rezene ve sinameki.ilaç yapımcılarına ve doktorlara bu konunun araştırılmasını tavsiye ederim.

demişsiniz aynı şikayetler bende de mevcüt bu çayı nasıl temin edebilirim bu konuda bana yardımcı olur musunuz.?

Yumuratlık kisti

Bende bu hastalıktan 2 kez ameliyat oldum. İnternette dolaşırken bir karışımın iyi geldiğini gördüm. Hemen alıp yaptım. Dr a gittik ve kistin geçmiş olduğunu söyledi.Çok şükür ki Allah her şeyin sebebini bilerek yaratmış.Karışımda çörekotu,zencefil,ısırgan tohumu,hayıt tohumu,keten tohumu ve zerdeçal ı balla karıştırıp aç karnına günde 2 kez yiyoruz .Allah herkese şifalar versin.

Merhaba bende çikolata kistine yakalandım.gerçekten bu karışım işe yaradımı tavsiye ediyormusunuz?

Geri