Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bebetoo cum nasilsin ? Son iki sayfadaki msj larimi okudunmu canim ? Bi fkrini verirsen sevinirim canim

Ben bunlarin hiçbirini bilmiyorum.. Yakıyi nereye yapitirion o nasıl birşey ya ne çok şey kacirmisim. Hicbisi denemedim halada hamile değilim birşeyler deneyince insan çok umitleniyor akışına birakin.. Ben bıraktım yinede olmadı bu ay sanırım hsg ye doğru gidioru.m.mmm leke geldi adet de oluyorum.kendime tanıdığım son hakti bu ay hsgden önce hsg kaçınılmaz oldu geç bile kaldinn

Canim benimm masallahhh bayagi buyumuss prens baksana Rabbim kucagina almayi ve olmayanlarada nasip etsin insallah. 4 kilo 6 ayda cok iyi almissin.. bende 17 hafta icindeyim. 4 aylik oldum.. bende 4 kilo aldim)
54.5 la hamile kaldim simdi 58.5 kiloyum..
Istahim oyle cok degil baslarda vardi ama simdi gitti.. sut cok icmeye basladim.. onceden gunde 1 bardak sut bir kase yogurt yiyodum.. dun iki bardak ictim.. bugunle itibaren 3 bardaka cikarxan sutu.. 100ml de 200 mg calsiyum var sutu ektra kalsiyum olanindan aldim.. bide hapimda 200 mg calsiyum var.. yani bu haftalar kemik gelisimu oldugundan kalsiyumu cogaltiyom
Karnimda biraz cikdi.. ama hala kiyafetlerimi giyiyom hala hamile kiyafetine gecmedim.. ama cok yorgun oluyom sendede varmi yorgunluk

Bilmiyim canim bence doktoruna sor kullanmamda sakinca varmi diye.. yok derse direk basla.. en iyisini doktorun bilir canim benim..