Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Iki yıl uzun bir zaman olmalı hele ki bekleyen için :s ben iki yıllık evliyim hep eşim korundu. Ben ilaç vs hiçbir şey kullanmadım. korunmayi bırakalı 1,5 ay oldu bir kez adet oldum. Bu ikinci deneme ay olarak canım. Pek çok kişiye sordum.% 60 doktora gitmem tavsiye ediliyor. Gidecek gibiyim ben, en kısa sürede bir doktor bulmaliyim. Ilgınicin teşekkür ederim tekrar :)

Iki yıl uzun bir zaman olmalı hele ki bekleyen için :s ben iki yıllık evliyim hep eşim korundu. Ben ilaç vs hiçbir şey kullanmadım. korunmayi bırakalı 1,5 ay oldu bir kez adet oldum. Bu ikinci deneme ay olarak canım. Pek çok kişiye sordum.% 60 doktora gitmem tavsiye ediliyor. Gidecek gibiyim ben, en kısa sürede bir doktor bulmaliyim. Ilgınicin teşekkür ederim tekrar :)
Rica ederim canim, umarım hersey yolundadir ve hersey gonlunuzce olur. Ben alti Ay korundum. Iki yildir da ugrasiyoruz. Allah zamanini seciyor, biz degil. Onu anladım.

Doğru diyorsun canım. Ben de hep hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı olsun diye dua ediyorum hepimiz için inşallah

kızlar selamunaleyküm bayadır yazamıyorum uzak kaldık ama yazdıklarınızı hep takip ettim :) bu ay doktora gittim ve çok güzel bi haber aldım doktorum bu ay da olmazsa bi daha ki ay sana aşılama yapıcam dedi ve çok mutlu oldum . o yüzden bu ay hiç bebiş olucak mı diye strese bile girmedim bi an önce bi daha ki ay gelsin diye bakıyorum :) inşallah hepimiz istediğimiz gibi hayırlı bi evlada kavuşuruz :)

Canım hoşgeldin.daha yenisin zaten hemen öyle ilk ayda tutacak diye bir şey yok benim de 3. de hamile kaldım.Elfidamın demek istediği de şu:Hamile kalmadan önce kan tahlileri yapılıyor ve folik asite baaşlıyorsun.Yani hamile kalamadım diye gitmiyorsun.Folik asit bebeğin ilk oluşum günlerinde çok önemli sakın ihmal etme.Ben de 3 ay kullandım hamile kalmadan daha sonra da devam ettim.allah gönlüne göre versin inşallah en yakın sürede dileğine kavuşursun.

Minicikcik ilgin için sağolasın :) anlıyorum demek istediğinizi, işte niyetine girdik ya hani olacakmış gibi geliyo hemen. Şu dediğiniz folik asit için gideceğim doktora inşallah. Bu baslangic ve Daha öğreneceğim çok şey var galiba sizlerden :))

Minicikcik ilgin için sağolasın :) anlıyorum demek istediğinizi, işte niyetine girdik ya hani olacakmış gibi geliyo hemen. Şu dediğiniz folik asit için gideceğim doktora inşallah. Bu baslangic ve Daha öğreneceğim çok şey var galiba sizlerden :))
Canım benim her zaman yardımcı oluruz.folik asiti kendin de alabilirsin eczaneden 3 lira falan ama mutlaka doktora git kan değerlerin falan düşük olmasın.Hadi bakalım ;)

Nasılsınız canlar durumlar nasıl varmı yenı hamiş bakalım umarım vardı ben arada gırıyorum okuyorm yazılanları hepınız aklımdasınız. Kızlar allah sızede nasıp etsın bu duyguyu bana dua etmeyı unutmayın canlar benı sorarsanız hamdolsun bu gunume heycanla bebişimi oglusumu beklıyom cok heycanlım cok hepınızı opuyorum:)

Geri