Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim benimm masallahhh bayagi buyumuss prens baksana:) Rabbim kucagina almayi ve olmayanlarada nasip etsin insallah. 4 kilo 6 ayda cok iyi almissin.. bende 17 hafta icindeyim. 4 aylik oldum.. bende 4 kilo aldim:))
54.5 la hamile kaldim simdi 58.5 kiloyum..
Istahim oyle cok degil baslarda vardi ama simdi gitti.. sut cok icmeye basladim.. onceden gunde 1 bardak sut bir kase yogurt yiyodum.. dun iki bardak ictim.. bugunle itibaren 3 bardaka cikarxan sutu.. 100ml de 200 mg calsiyum var sutu ektra kalsiyum olanindan aldim.. bide hapimda 200 mg calsiyum var.. yani bu haftalar kemik gelisimu oldugundan kalsiyumu cogaltiyom:)
Karnimda biraz cikdi.. ama hala kiyafetlerimi giyiyom hala hamile kiyafetine gecmedim.. ama cok yorgun oluyom sendede varmi yorgunluk

Canim Merhaba ben bayadir bakamadım buralara. Hamilelik nasıl gidiyor. Ben 28 haftanın içindeyim oglusla :) yorgunluk başlarda çok aşırı oluyordu şimdi de oluyor ama az oluyor ise gidip gelebiliyorum çok şükür. Bende 2 haftadır bacak agrisi başladı
.hHaftaya doktora gitcem bakalım inş önemli bişe değildir. 2 hafta one de ayrıntılı ultrason a girdik bebis elhamdulillah iyi bi sıkıntı olmadı umarım ki bundan sonra da olmaz. Rabbim bebislerimizi sağ salim kucagimiza almayi nasip etsin inşallah hepimize. Olmayanlara da en kisa zamanda nasip eder inşallah.

Geri