Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhabalar ilk kez siteye yazmakla birlikte bazı paylaşımlari okudum ve böyle güncel kullanılan bir sitenin olması çok hoşuma gitti. Yeni bilgiler öğrendim. Insan işin içine girmeyince biliyormuş onu anladım. Benim evliligimde ikinci sene bitti. Son bir buçuk aydır çocuk düşünüyoruz. Niyetine girince ancak araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum. Bana çok katkısı oldu, henüz hamile Değilim ama inşallah olduğunda çok daha katkısı (katkiniz) olacağını düşünüyorum. Baslangic olarak Herkese selamlar ve saygilar :):)

Merhabalar ilk kez siteye yazmakla birlikte bazı paylaşımlari okudum ve böyle güncel kullanılan bir sitenin olması çok hoşuma gitti. Yeni bilgiler öğrendim. Insan işin içine girmeyince biliyormuş onu anladım. Benim evliligimde ikinci sene bitti. Son bir buçuk aydır çocuk düşünüyoruz. Niyetine girince ancak araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum. Bana çok katkısı oldu, henüz hamile Değilim ama inşallah olduğunda çok daha katkısı (katkiniz) olacağını düşünüyorum. Baslangic olarak Herkese selamlar ve saygilar :):)
Canim Hosgeldin oncelikle. Sana tavsiyem, hersey den once aile dr una veya bir kadin dogum dr una gitmek ve biz bebek istiyoruz, ne gibi tedbirler alalim ? Diye sormak. Çünkü dr folik asit verecektir sana. Bu bebek gelisimi için çok onemli bi vitamine. Sonrada gerekli bir iki test yapmaniz, hormon testi, ve spermogram gibi. Çünkü allah korusun ama, sikinti varsa ve siz test yapmadiginiz surece bosuna beklersiniz. Benim bu sekilde bir yilum heba oldu.
Dilerim hersey yolundadir ve en kisa zamanda anne olursun. Hayirlisiyla insaallah..

Elfidam teşekkür ederim çok hoşgördum. Etrafimdaki çoğu kişi sorun stres etme ve doktora hemen gitme diye söylüyor. Bir sene bekleyip olmazsa gitmemin daha iyi olacağını söylüyor. Benim de kafam karıştı. Ben hiçbir şekilde korunmadim ama yine de ya bir sorun varsa diye düşünmekten de kendimi alamıyorum. Eşim de hemen doktora başvurma taraftarı değil biraz da ondan geri duruyorum. Arada kaldım :s güzel dua ve dileklerin için ayrıca teşekkür ederim Allah razi olsun :)

Elfidam teşekkür ederim çok hoşgördum. Etrafimdaki çoğu kişi sorun stres etme ve doktora hemen gitme diye söylüyor. Bir sene bekleyip olmazsa gitmemin daha iyi olacağını söylüyor. Benim de kafam karıştı. Ben hiçbir şekilde korunmadim ama yine de ya bir sorun varsa diye düşünmekten de kendimi alamıyorum. Eşim de hemen doktora başvurma taraftarı değil biraz da ondan geri duruyorum. Arada kaldım :s güzel dua ve dileklerin için ayrıca teşekkür ederim Allah razi olsun :)
Ne kadar dir korunmuyorsunuz ? Bak canim bende hemen dr gitme taraftari degilim. Ama bide su varki, eger bir sorun varsa baska türlü igrenemeyiz. Bak ben bir yil dr un istegiyle bekledim belki olur diye, bir yil gecti ama olmadi. Dr à gittim ve dedim ki artik test yapmak istiyoruz. Ve bir baktikki ikimizdede sorunlar var. Dr bile beklettigi için ozur diledi bizden. Simdi iki yili gecti hala olmadi. Tedavi goruyoruz. Size tavsiyem testleri yapin sonrada gonul rahatligi ile beklersiniz

Geri