Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bende sizin belirtileri 3 aydır gösteriyordum ama ne yazıkki testler negatifti.artık çevremdekiler psikolojik olduğunu söyledi ve böyle yaparsam dış gebelik oluşurmuş.sizde dikkat edin.benim ayın 6 sında regl olmam lazımdı olmadım.bugün koyu kahverengi renkte akıntım var ama az geldi bidaha gelmedi.şuan heyecanla 2-3 gün daha geçmesini bekliyorum.RABBİM isteyen herkese hayırlısını nasip etsin inşallahhh

merhaba benim adetim 2 gun gecikti goğuslerimde dolgunluk ve agrı var acayıp derecede isyahım acıldı hataa dun aksam tursu suyu ictım gecenin bır yarısı kasiklarımda hafif ağrılar oluyorson bir haftadır cok fazla bas ağrım var normalden cok fazla uyuyorum hamilemiyim acabaa test sonucunun negatıf olmasından korkuyorum aslında

Merhaba arkadarlar,bende yeni katildim. 2005 de evlendim. İki sene cocuk dusunmedik. Sonra dusununcede olmadi. Yumurtlama sorunum vardi(piko) . 2007 de ilac tedavisine basladik. 2009 da umidimi kestim kendi haline biraktim ve hamile kaldim. Hamileligimde hicbir belirti gormedim. Yalniz adetim geciktigi sirada kasik agrilarim vardi. Ama yumurtlama sorunum oldugu icin her ay yumurtlama doneminde kasik agrisi cektigim icin ondandir diye dusundum. O kadar sikilmistimki, adetim 10 gun gectikten sonra idrar testi yaptim negatif cikti, 15.inci gundede negatif cikti. Ama kan testinde pozitif cikti. Yani anlayacaginiz hicbir belirti olmayadabiliyor. Simdi bir kizim var ve ikinciyi dusunuyoruz. Bir senedir korunmuyoruz. Bu ay dun regl olmam gerekirken olmadim. Yalniz 4 gun once kahverengi ve hafif pembemsi lekelenme oldu. 3 gun surdu ve dun bitti. Regl oldugumu dusunmuyorum cunku normal bi kanama degildi. Acaba ustune gormus olabilirmiyim...??

kızlaaarrr bi bakar mısınız??

canlarım benim de size bi sorum olacak normalde adetlerim 29 günde bi olur ama bu ay çok farklı durum yaşadım normal adet günüme 15 gün kala göğüslerim acayip şişti we ağrıdı bi de çok ateşliydi adetime 5-6 gün war we dün kahwerengi we pembe lekelenme oldu o lekelenmeyi görmeden önce de idrarıma baktım dedikleri gibi tortu wardı bi de yaklaşık 1 haftadır sıcaklıyorum eşim senin ateşin war çok sıcaksın diyor tecrüceli arkadaşlarım yardımcı olur musunuz acaba hamile miyim??

arkadaşlar hamile olmadığımız halde gördüğümüz hamilelik belirtileri genellikle psikolojik olabiliyo. ben 2 aylık evliyim ilk ayda hamileliğin tüm belirtilerini yaşadım nerdeyse hamile olduğumu düşündüm test yaptım negatif çıktı testen 2 gün sonrada adet oldum... bu ay ise hiç bi belirti yok ama adetim gecikti hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum yine hayal kırıklığı olacak die test de yapmaya cesaret edemiyorum... bi sayfada okuduğuma göre hamileliğin en belirgin özelliği adet gününün gecikmesiymiş... o yüzden belirtileri görseniz bile adet gününüzü bekleyin adet gecikmesi olmadığı sürece umuda kapılmayın....

arkadaşlar gonal f ve menagon ihitiyacım var tedavilerden elinde kalan varsa özelden bana ulaşabilirmi acaba (elimde ilaçalrım vardı ama skt geldiği için bir arkadaşa vermek durumunda kaldım şimid kendim için ilaç araıyorum )

arkadaşlar merhaba.. ben yeni katıldım aranıza,4 yıllık evliyim ilk 3yıl bebek istemedik.yaklaşık 10-11 aydır hamile kalmaya çabalıyorum ama malesef henüz olmadı:(( ben korunmayı bıraktığımdan beri adet günümden 10gün önce rahatsızlıklarım başlıyo, kasık ağrısı karın ağrısı göğüsde şiş ve ağrı vs.. her ay acaba gebelik belirtisi mi diyorum ama malesef hep negatif.. ağrılarım için doktora gittim muayene ve hormon testi normal, olur ağrılar dedi doktor korunmayı bırakınca. ama bebek için 1yıl geçsin öyle gel dedi.şimdi adetime 5 gün var ama yine 10gün önce belirtilerim başladı. bu ay farklı olarak sol göğsümde damarlar gördüm ve göbek deliğinin altındaki çizgim belirmiş koyulaşmış.ben yine ümitlenip sonunda göz yaşı dökmek istemiyorum ama içimde bi ses yine de acaba hamilemiyim diyo:(( benzer durumları yaşayanlar varmış yalnız değilim sanırım ama çok zor günler geçmiyo.. test yapsam bile çok doğru olmaz biliyorum bi de o kadar çok hüsrana uğradımki, artık yapmayım teset diyorum..

selam arkadaşlar 6 aylık evliyim eşimle 2 haftadır korunmadan ilişkiye girdik reglim geçikti 4 gün olyor birde iş yerinde 4 gibi uygusuzluk cekiyorum yorgunluk göğüslerim cok şişti sinirleniyorum cabuk birde midem bulanıyor parfüm kokularına yemek yiyomurum bazen bazende cok yiyiorum ? sizce hamilemiyim

Bence hamile olabilirsin, adet gunun gelmemis olsa bile kanda cikar, bi test yaptir derim.
Bu arada ben daha oncede yazmistim, kimse cevap vermedi..:( 11 agustosta regl olmam gerekiyordu, 8 inde lekelenme oldu, 3 gun surdu bitti. Ama adet olmadim. 17 sinde yaninormal adet tarihini 6 gun gecince kan testi yaptirdim, negatif cikti. Ama ben hala adet olmadim. Acaba kanda cikmama ihtimali varmidir. Doktora sordum bi kac gun sonra tekrar test yaptir, gec yumurtlama olabilir dedi. Simdi de tatildeyim, 5 gun sonra donucem, su 5 gun gecmedi.. Acaba adet tarihini gectikten sonra hamile kalmismiyimdir..Hic hamile olup kanda negatif cikan varmi ya..

Geri