Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

evet bahsedilmişiti ama çok tehlikeli bişey deneme derim ama anlaşılıcak bişide değil :( emin ol doktor ultrasonda 6 haftalıkken anca görüyo sen nasıl elle anlıycan saçma bence inanma

slm arkadaslar bende aranizda yeniyim...
bi sorum olacakti kusurabakmayin bukadar acik olacagim icin,,,,sitenin ilk zamanindaki yazilari okudum ordaki arkadaslarin bazilari altan kontrolLE hamile olup olmadiklarini anladiklarini yazmislar aranizda bilgisi olan varmi...???
Merhaba, bende hamileliğimi öyle anladım.parmağınızla boşluk hissedersiniz hamileriniz hamile degilseniz parmağınızın ucuna birsey değiyor.bunu tabii adetinize yakın yapın,ben duydumki adete yakın rahim aşağıya iniyormuş öyle oldugunda bilinki hamile değilsiniz ama boşluk varsa hamilelik çünkü rahim rukarida kalıyor.yapmadan önce ellerinizi güzel yıkayın;) sevgiler semiha

ya arkadaslar iyide onu insan dokunmadanda anlayamazmi zaten hisseder yani rahimin asagi indigini veya orada bir hafifik veya bir bosluk oldugunu.. dokunmadanda anlasilir bence,,

slm arkadaslar ben aranıza yeni katıldım benim bu ay 10 gun erken geldi adetim ballı corek otu yemiştim acaba omu etkilemiş olabilir diye düşünüyorum

Merhaba melekler, birçoğunuz ÇİTOS (BEYZA21) kimdir biliyorsunuz. Bilmeyenler için anlatayım canım arkadaşım "Çitos" 16 yıllık evli ve henüz bebeği yok :( Arkadaşımız şimdi tedavi görüyor tüp bebek için, daha önce benim için yaptğımız 'Yasin-i Şerif' okumayı onun için de yapıyoruz 500 kişiye Yasin dağıtılacak, okumak isteyenler dağıtmak isteyenler varsa özelden mesaj yazar mısınız? Allah okuyan okumayan herkesten razı olsun..

arkadaşlar bi sorum olacak son adet tarihim 13 ağustos be hamile olmayı çok istiyorum 4.ayımız korunmasız artık olsun istiyorum 9 eyülde adet olmam gerekiyo test yapsam mı

iyi günler bayanlar ben bugün doktora gittim adetime 5 gün var doktorum rahimde kalınlaşma var gebelik ihtimalin olabilir dedi göğüslerimde şişlik ve kasıklarımda hafif ağrılar var bildiklerinizi benle paylaşırmısınız buna çok sevinirim

iyi günler bayanlar ben bugün doktora gittim adetime 5 gün var doktorum rahimde kalınlaşma var gebelik ihtimalin olabilir dedi göğüslerimde şişlik ve kasıklarımda hafif ağrılar var bildiklerinizi benle paylaşırmısınız buna çok sevinirim

Merhaba insallah hamilesindir.bende adetime 5 gün kala doktora genel kontrola gitmiştim ve benim doktorda demişti rahimde kalinlasma var sonra 4 gün beklerinden sonra test yaptım ve hamile oldugumu öğrendim,darısı senin basına inşallah sevgiler semiha

Merhaba benım suphelı ılıskım qecen aydı reql qordum fakat bu ay 10 qun qecıktım asırı derecede akıntım var mıdem sureklı bulanıyor buqun ıtıbarıylede baqırsaklarım duzensızlestı.Bu sabah test yaptm ama neqatıf cıktı sızce bu sonuca ne kadar quvenmelıyım

Geri