Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

1 aylık evliyim ve regli olmadım regli dönemimde sadece hafif lekeler oldu midem bulanmıyor ama baş ağrısı yorgunluk hissi göğüs uçlarının çevresi genişleyip rengi değişti kokulara ve her hangi bir yiyeceğe hassasiyetim yok eczaneden aldığım bir gebelik testini uyguladım ama sonuç negatif çıktı benzer tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim

Selamun aleykum kızlar bende 2 gun sonra adet olmm gerekıor normalde .. Ara ara bulantım var bas agrısı hep var ve istahım arttı sık ama az ıdrar cıkıorum gögusleriim agrıyor ama oyulasmtımı alamadım ki.. Kan testı yaptım salı gunu belli olcak inş neolur dua edin :(

Bence hamile olabilirsin, adet gunun gelmemis olsa bile kanda cikar, bi test yaptir derim.
Bu arada ben daha oncede yazmistim, kimse cevap vermedi..:( 11 agustosta regl olmam gerekiyordu, 8 inde lekelenme oldu, 3 gun surdu bitti. Ama adet olmadim. 17 sinde yaninormal adet tarihini 6 gun gecince kan testi yaptirdim, negatif cikti. Ama ben hala adet olmadim. Acaba kanda cikmama ihtimali varmidir. Doktora sordum bi kac gun sonra tekrar test yaptir, gec yumurtlama olabilir dedi. Simdi de tatildeyim, 5 gun sonra donucem, su 5 gun gecmedi.. Acaba adet tarihini gectikten sonra hamile kalmismiyimdir..Hic hamile olup kanda negatif cikan varmi ya..

hamile isen zaten idararda cikar, benim adetime 2 gün kala cikti, kanda zaten cikar, bence dönder dönmez kan testi yaptir, adetin geciktigindede bi idarar testi yap, ama kan kesin sonuc veriyor.ve adetin bu ay gelmezsede, gidip doktora bi görün, dogrusu ona bakarsan benim bazen bi ay gelmiyordu yani 45 gün gelmedigini bile hatirliyorum, sana bi cay tavsiye edebilirim, ondan ben hamile kaldim diyebilirim, gecende benim arkadas hamile kaldi. ben suan 5 aylik hamileyim. allahim herkeze nasip etsin.
cayin adi frauenmanteltee ( Testere dişli arslanpençesi ) bunu 1 hafta sabahlari bi tas icersen allahin iziniyle iyi gelir, bu regl düzenliyor ve kadin organlari icin cok faydaliymis, birde yumurtaliklari iyi calistiriyormus.

burada internetden buldugum yazi bu cayla ilgili

Testere dişli arslanpençesini
O kadınların bitkisidir
Değerli okuyucu, Allah hiçbir şeyi sebepsiz yaratmamıştır. Yarattığı her şey bir sebep ve neden üzerine yaratılmıştır. Testere dişli arslanpençesi, kadınların rahimleri için yaratılmıştır diyebilirim. Tıpkı yakıotunun erkeklerin prostata bağlı şikâyetlerine karşı yaratıldığı gibi.

Erken menepoza girme yatkınlığı gösteren bayanların yardımcısıdır. Genç kızlar ve kadınlar adet düzensizliği yaşıyorsalar, testere dişli arslanpençesi mükemmel bir yardımcıdır. O, aynı zamanda kadınlık hormonlarının dengelenmesinde de yardımcıdır. Rahimde oluşmuş miyom veya miyomların neden olduğu ara kanamaları da durdurabilme ve kontrol altına alabilme gücüne sahiptir.

FSH hormonu yükselmeye başlamış genç kadınların da yardımcısıdır. Otuzlu yaşlarda adetlerinin üçüncü gününde yaptırdıkları tahlillerde, FSH değerinin yükselme göstermesi, bayanlarda “menepoza giriyorum” endişesi gelişmektedir. Bu kaygı onları huzursuz etmekte hatta bazılarını bunalıma sürüklemektedir. Gelişen panik ve endişe duygusu, hormonsal dengeyi daha fazla olumsuz etkileyerek adet düzensizliklerinin tetiklenmesine neden olabilmektedir.

Adet dönemlerinde fazla kan kaybına uğrayan veya adetleri uzun süren bayanlara bu bitkiyi öneririm.

Genel bir kural olmasa da, üzüntü ve endişe yaşayan bayanlarda adet günleri birkaç gün erken başlayabilirken, sinirli ve stresli bir dönem geçiren bayanlardaysa, adet günü birkaç gün ileri atabilir. Bu durum bir kadının ruh halinin adet günlerini nasıl etkileyebileceğinin göstergesidir.

Ona, kadınların bitkisi demiştim. Testere dişli arslanpençesini bu anlamda güçlü kılan içerdiği phlobaphen etkin maddesidir.

İsviçreliler onu damar sertliğine ve inmeye karşı kullanırken, Macarlar diüretik ve yaraların hızlı kapanmasına yardımcı olarak kullanmaktadırlar.

Sevgiler
Semiha

Cevap icin tesekkurler. Yalniz benim zaten adetim suan 17 gun gecmis durumda. 6 gun gecince kan testi yapmistim negatif cikti. Kafami karistiran ilk hamileligimde de 15 gun gectiginde kan testi 74 yani cok dusuk cikmisti ama hamileydim. Yani o zamanda 5 gun falan gectigimde kan testi kaptirsam negatif cikicakti. Simdi de acaba oylemidir diye tereddut ettim. Simdi kayinvalidemlerdeyim yarin gizliden yaptirabilirsem kan testi yaptiricam, suan kimseyi umitlendirmek istemiyorum,kimsenin haberi yok. Bu arada ben de ilk hamileligimde saracoglunun incir kuruyle hamile kalmistim. Bu senin dedigin cayi her aktarda bulabiliyomuyuz...

Bence her akrarcida bulabilirsin,bu çayla arkadasımda hamile kaldı, tabiki allahımda nasip edecek ama çayında bı şifası var,denemekte fayda var.kan testini yaptirdinmi?belki geç döllenme olmuştur.haber verirsin.slmlar semiha
Cevap icin tesekkurler. Yalniz benim zaten adetim suan 17 gun gecmis durumda. 6 gun gecince kan testi yapmistim negatif cikti. Kafami karistiran ilk hamileligimde de 15 gun gectiginde kan testi 74 yani cok dusuk cikmisti ama hamileydim. Yani o zamanda 5 gun falan gectigimde kan testi kaptirsam negatif cikicakti. Simdi de acaba oylemidir diye tereddut ettim. Simdi kayinvalidemlerdeyim yarin gizliden yaptirabilirsem kan testi yaptiricam, suan kimseyi umitlendirmek istemiyorum,kimsenin haberi yok. Bu arada ben de ilk hamileligimde saracoglunun incir kuruyle hamile kalmistim. Bu senin dedigin cayi her aktarda bulabiliyomuyuz...

Meb bende yeniyim ama paylastiginiz seylerden cok umutlandim. Bendede son bi haftadir kasiklarimda agri mide bulantisina benzer hafif bi bulanti asiri gaz uykusuzluk kokuya hassaslik mide bulantilari var adet bitimim 12agustostu yeni adet donemime dala on gun gibi bi zaman var acaba hamile olabilirmiyim? Acil yorumlarinizi bekliyorum lutfennnn

Meb bende yeniyim ama paylastiginiz seylerden cok umutlandim. Bendede son bi haftadir kasiklarimda agri mide bulantisina benzer hafif bi bulanti asiri gaz uykusuzluk kokuya hassaslik mide bulantilari var adet bitimim 12agustostu yeni adet donemime dala on gun gibi bi zaman var acaba hamile olabilirmiyim? Acil yorumlarinizi bekliyorum lutfennnn

Evet olabilir,çünkü aynısı bendede olmuştu.ben zaten adetime bir kaç gün önce öğrendim hamile oldugumu.bir kaç gün daha bekle öyle test yap.benim adetime 4 gün kala öğrendim.inşallah hamilesinizdir.sevgiler semiha

Evet kizlar dun test yaptirdim ama negatif. Ama hala adet olamadim. Bugun karin agrim basladi, muhtemelen olucam. Eve dondugumde de dediginiz cayi denicem, umarim ise yarar.. Hayirlisi olsun artik...

Merhaba
ayın 22sinde ovulayon testinde çift çizgiyi yakaladım.O gün ve Ertesi gün ilişki oldu.Ayın 27'sinden beri de sadece sağ kasığımda ara ara kasılmalar oluyordu.Dünden itibaren bu kasılma sağ bacağımın kasığa bağlandığı yeri kasmaya başladı.Sürekli değil ama ara ara olan bir durum. Birde dünden itibaren göğüslerim şişmeye başladı.Hamilelik belirtisi ola bilir mi?Yoksa yinemi adet başlangıcı :(

slm arkadaslar bende aranizda yeniyim...
bi sorum olacakti kusurabakmayin bukadar acik olacagim icin,,,,sitenin ilk zamanindaki yazilari okudum ordaki arkadaslarin bazilari altan kontrolLE hamile olup olmadiklarini anladiklarini yazmislar aranizda bilgisi olan varmi...???

Geri