Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Elifcim inş Rabbim bi daha ki sefer nasip eder ama canim başka şeylere yogunlas tamama buraya gel sohbet edelim ama kendini yipratma.dunde bana geldiler altik insan bunalio dedim oluucaksa olur olmazsa olmasin istemiyorum eşime dedimm oda diyo tobe tobe.skldim artikk belki daha yeni ama insan sartlaninca yipranio şartlanma ben artik öyle yapicam okuruna biran gün asidi gir ilişkiye yani 2 günde bir 1 gün durup diğer gün. Ama takma CIK diasri yürüyüş yap. Başka şeylere odaklan sabah aksam getirme aklina arastit bunu da ama hayatinin önüne geçirme insanin PSK bozuluyor. Resmen çocuk için yapar olduk birileri yoruldummm.
Zamani gelince zaten olur inş. Tez zamanda hayirlisiyla olur inş.

Arkadaslar takinti yapmayin yanlis anlamayin ama iliski yasarken akliniza bile gelmesin o ay kesin hamile kalirsiniz ben iki gebeligimdede erkenden hissettim bi rahatsizligimda yoktu bu sefer adetime 2 gün varken eczane testi yaptim ve cif cizgi testler eger versa hic yanilmiyor gosteriyor her sey gönlünüzce olur insss.

Canim herkesçe cikmiyor kesin konuşmamak gerek. Çünkü benim cikmio idrarda.ve cevremdekilerde var öyle hamile olduğu halde yapip cikmayan o yüzden kesin konuşmamak gerek kan testi evet o kesin sonuç veriyorr

Esime adet oldugumu soyledim, beni is ten aradi, test al yap kafan rahatlasin dedi. Napim bilmiyorum, olmadigini bile bile test yapmak koyuyo bana sanki. Ne dusunecegimi ne yapacagimi sasirdim. Esime ayri uzuluyorum, kendime ayri dusunuyorum. Derdimi kimseyle paylasamadigima da ayri uzuluyorum. Ailemle bile paylasamiyorum. Hos Herkes ayri bir havada ya. Hayirlisi allah dan. Rabbim yardimcimiz olsun insaallah.

Esime adet oldugumu soyledim, beni is ten aradi, test al yap kafan rahatlasin dedi. Napim bilmiyorum, olmadigini bile bile test yapmak koyuyo bana sanki. Ne dusunecegimi ne yapacagimi sasirdim. Esime ayri uzuluyorum, kendime ayri dusunuyorum. Derdimi kimseyle paylasamadigima da ayri uzuluyorum. Ailemle bile paylasamiyorum. Hos Herkes ayri bir havada ya. Hayirlisi allah dan. Rabbim yardimcimiz olsun insaallah.
İnşallah rabbim hayırlısıyla sana da anneliği nasip eder moralini bozma canım ya ne kadar zamandır evlisin

Yani bebegim olsun diye iliskiye girmeyin ben ne zaman yumuerlama hesabi yapsam iliskide ins olur diye icimden gecitsen o aylarda hasta oldum ama esine kendini odaklsyip rakat olucaksin bana dediler iliskiden sonra hemen ayaga kalk ayaklarini yuksek biyerekoy bekle bunlar psikolojik baski yapiyo bi faydasi yok bebekk istedinizi unutup esinizi odaklanin

Aynen öyle işkence gibi geliyor.yok kalkma yatiorum sirt ustu bu sefer sanki tansiyonun kotu oluyor sirt ustu yatmaktan nefret ederim işkence gelip 1 saat öyle durmak. WC geldiği halde gitmemek. Sonrasindada mal gibi oluyorum afedersinizde. Kendimi zaten kotu hissediyorum. PSK bozuluyor takmiorum artikk

Elif bizler niye burdayiz kimseyle paylaşamadigmiz şeyleri rahatça paylasiyoruz ve tek değiliz birbirimizi anliyoruz.. O yüzden ilk bakarken hamilelik belirtilerine bu siteye denk geldim ve çok beğendim tek olmadigimi anladim.. En azindan bizi bizden daha iyi kimse anlamiyor burada rahatiz.. İstediğin zaman burdayiz elifcim yaz sen konusuruz ama cokda takma inş hayirli zamanda tez zamanda Rabbim tattirsin bizede o duyguyu tun isteyenlere

Geri