Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bütün Bunlari bende biliyorum ama pratikte olmuyor ki yapamiyorum. Afedersiniz ama Esim Her yaklastiginda aklimda bu var. Afedersiniz ama esimi sonrasinda birakmiyorum ki cekilsin sirf spermler ulaşsin diye ( yazarken utaniyorum ama Kusura bakmayin nolur). Sonrada en az yarim saat basim asagida ( yani yastikta degil), dumduz yatiyorum, bekliyorum oyle. Ama nafile

Bende 2 yillik evliyim ama 15 ayi boşa gecti :) bu sene basindan beride bekliyorum bebisi. 3 ay olmadi 4 ay kimyasal gebelik. 5.düşük. 6 ay tiroit nodul bilmem ne surdu.. 7 ay üstüne dusmedim bebeginn. Bu ay bakalim hayirlisi...8.le 9 u birbirine bağlayan zamanlar bana ne suncak 15ini bekliorunm hayirlisi.. Hepimizin Rabbim gönlüne gore versin inş.(aminnn)

Geçmiş olsun mira benim 18.gün adet gecikmesnden 18 gün sonra oldu kanamam 3 gün sürdü o zaman kimyasal gebelik dusuk geçirmiştir inş. Senin öyle değildir öyleysede eğer bir guzel yani var hemen ardından gebe kalabiliosun kimyasal gebeliğin ardından benim biyopsi olaylarından dolayı korunduk olmasaydı belki olurdu. Bi arkim şuan hamile onunla ayni zamanda geçirdik kimyasal gebeliği ve arsindan hemen gebe kaldi. Hayirlisi olsun hakkinda

Bende 2 yillik evliyim ama 15 ayi boşa gecti :) bu sene basindan beride bekliyorum bebisi. 3 ay olmadi 4 ay kimyasal gebelik. 5.düşük. 6 ay tiroit nodul bilmem ne surdu.. 7 ay üstüne dusmedim bebeginn. Bu ay bakalim hayirlisi...8.le 9 u birbirine bağlayan zamanlar bana ne suncak 15ini bekliorunm hayirlisi.. Hepimizin Rabbim gönlüne gore versin inş.(aminnn)

Ilk
Utanmana gerek hepimiz aynisini uyguladik.bende ayniyimm canimm.. Ama bunaldim artikk sartlanmisiz çocuk ugruna..

Artik bu saatten sonra dusunmiycem, olursa olur insaallah, olmazsa da takdir ilahi derim otururum artik. Napim. Kvalidem Her telde artik torunum olsun diyo.. Morelim bozuluyor.

Bende ilk alti Ay hapla korundum, sonra da dr en az uç Ay bekleme olmaz dedi, sonrada da testler yapalim dedim dr bir yil gecmesi lazim dedi, derken boyle bir bucuk yil gecti aradan. Ve malesef yasimdan dolayi da Acele etmem gerekiyor.

canım benim de ilk bebeğim düştü ama ongun geçti adet olmadım normalde olmam lazım di çok olmadi kendimi düşük gibi de hissetmiyorum ins üstüne oluyorum dur yaa yada gerçekten ongun geciktim şimdi adet oluyorum

Kizlar ACIL yorumlariniza ihtiyacim var !
Adetimin 1.ci günümdeyim ve az once tuvalete gittim ve peceteye büyük bi parça geldi, et parcasi degil, ama kan pihtisi gibi kalin bisey di.
Sizce ne olabilir ?
Aklima sey geliyor, acaba diyorum bebek tutunacakti da tutunamayip dustu mu son dakika da ?

Geri