Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kızlar hamile değilim yaa dün adet oldum
Offf mira'cım aylar geçiyor.... Bende hala bekliyorum :( pazartesi test yapacağım.... Dualarım seninle canım gözüm burada hep senden güzel bir haber okurum ümidiyle bakıyorum ama bu ay da kısmet olmadı... İnşallah en kısa zamanda tekrar kalırsın canım.....

Slm Kizlar Bugün Acile gittim, idrar yolu enfeksiyonu olmus ve bobreklere kadar cikmis. Antibiyotik verdi dr.
Bide Bugün clomen e basliycaktim, artik obur aya ertelemek zorundayim tedaviyi :(

Bugün adetimin 3.çünku günü. Dün aksam basladim antibiyotiğe. 7 gün kullancam. Antibiyotik bitince kaç gün beklemeliyim....? Tesekkur ederim uyariniz için !

Selam arkadaşlar bem en son mayis ayında yazmıştım hamilelikle ilgili bilgiler somra yazmadım çünkü o aylarda olmadi bizde bıraktık ara verdik ama ben hep takip ettim burayı okudum sürekli bilgileri ben tiroid hastasıyım Hipotiroid var bende tedavi görüyorum ve yurtdışında yaşıyorum burda herşey öyle çabuk olmuyor iki hafta önce kan verdim kontrol için daha sonuc gelmedi simdide eşimle bebek yapmaya karar verdik ama henüz gidemedim doktora aranizda böyle durumu olupta hamile kalan varmi yada Çevrenizde ben duydum çünkü biraz zorlaşıyor mus gebelik ne ilaç kullanıldı nasil geçti gebelik bilgisi olan var mı?

Geri