Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Sagol canim insaallah. Allah dan umut kesilmez tabii. Ama anlamiyorum, bu kasik agrilarim neyin nesi o zaman ? Cok fazla agrim var. Yanlarim da cok agriyor. Idrarimin rengi çok fazla açik renkte ! Ve sik sik tuvalete gidiyorum.

Elifcim inş Rabbim bi daha ki sefer nasip eder ama canim başka şeylere yogunlas tamama buraya gel sohbet edelim ama kendini yipratma.dunde bana geldiler altik insan bunalio dedim oluucaksa olur olmazsa olmasin istemiyorum eşime dedimm oda diyo tobe tobe.skldim artikk belki daha yeni ama insan sartlaninca yipranio şartlanma ben artik öyle yapicam okuruna biran gün asidi gir ilişkiye yani 2 günde bir 1 gün durup diğer gün. Ama takma CIK diasri yürüyüş yap. Başka şeylere odaklan sabah aksam getirme aklina arastit bunu da ama hayatinin önüne geçirme insanin PSK bozuluyor. Resmen çocuk için yapar olduk birileri yoruldummm.
Zamani gelince zaten olur inş. Tez zamanda hayirlisiyla olur inş.
Haklısın canım insan gerçekten yıpranIyor bende zamana bıraktım takmamaya çalışıyorum stres yapmıyorum kendime

Soru
Bende ilk alti Ay hapla korundum, sonra da dr en az uç Ay bekleme olmaz dedi, sonrada da testler yapalim dedim dr bir yil gecmesi lazim dedi, derken boyle bir bucuk yil gecti aradan. Ve malesef yasimdan dolayi da Acele etmem gerekiyor.
Soru sorulmasi zaten gicigima gidiyor. Ben.vajinusmus olayi i yasarken kimse bilmiodu bebekte bebek bilselerki başka şeylerle ugrasiodum kimseye de diemiosunn. Zaten.olursa duyarsiniz hemen bebek varmi bebek.olsun sevelimm

canım benim de ilk bebeğim düştü ama ongun geçti adet olmadım normalde olmam lazım di çok olmadi kendimi düşük gibi de hissetmiyorum ins üstüne oluyorum dur yaa yada gerçekten ongun geciktim şimdi adet oluyorum
Canim kimyasal gebelik geçirip anlamayan çok.bayan varmis. Ben kanamam olmadan 2 gün önce test yaptirdigim için anladim bunu yoksa adet oldum sancaktim gerçi adet gibi oluosunn..

Iste bu yuzden piskolojik olarak hamile kalman zorlasiyo cnm akisina birak esine odakla iliskini istedin icin yasa bebegin olsun diye degil yumurtlama hesaplama iki gunde bi iliski durumun olsun yatma falan bunlar bos ben ne zaman saydiklarini yapsam hasta oldum ne zaman boyle rahatladim ve hamileyim hic uzulme sadece dediklerimi uygula hak vereceksin

Geri