Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kizlar bugun regli oldum ama en komigime giden sey ise buradaki cogu arkadaslarin regli gunleri beklediginden gec geldi benimki 2 gun erken geldi
:puhas::puhas::puhas::puhas::puhas::puhas::puhas: regli olacagimi biliyordum hamile olmadigim icime dogmustu ama erken regli olacagim aklima gelmemisti.. :) olsun canim onemli degil.. zamani gelince yaparim bi tane daha zaten biriyle ugrasmak zor oluyo 2 ..ci olunca ne olurdu allah bilir..

KIZLAR BEN NORMALDE ADETİMİ AYIN 16 VEYE 18 ARASI OLUYODUM FAKAT GEÇEN AY 22SİNDE OLDUM YARIN AYIN 16sı hiç sanccı felan yok aşırı derecede ayıptır söleesi :) gaz var fakat ishalimde sizce ayın 22sinimi beklemeliyim bu söylediklerim hamilelik belirtiside olaabilirmi

ya bide aşırı derecede bel ağrısı var sırt üstü yattığım zaman diğer tarafa dönnerken çok zorlanıyorum ama ishal olmam işi karıştırıyor ben kabızlık diye duymuştum:(

????

merhaba .
yazdıklarınızı okumda yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm.
adetime 3 gün var ama bende hayatım boyunca olmayan bişey kabızlık var göğüslerimde ole bi ağrı yok bastırınca acıyo sadece bide midemde yanma sürekli açmışım gibi bi his var. ki normalde yemekle aram yoktur. iki hafta önce tartıldım 51 kiloydum bu hafta 54 ?
sizce hamile olabilirmiyim?

seydos ayin 22 sini bekle canim bende de gaz falan vardi ayrica 1 ara ishal gibi birde bakmissin kabizlik bel agrisi falan vardi ama bebis yok yani bekle derim 22 sini

merhaba arkadaşlar, hamilelikte tansiyon nasıl olur bende hiç basür yokken 2 haftadır bu sorunla başım belada, kabızlıkta var ben normalde bu sorunla hiç karşılaşmadım, eşimle birlikte olduktan sonra adetimde 2 gün gecikme oldu ama sürekli sarı akıntılar 2 gün sürdü sonrada açık kahve oldu annemde kardeşlerime falan üstüne görerek hamile kalırmış ablalarımda öyle bende şimdi adet oluyorum ama gögüslerim davul gibi dokunamıyorum göz kararması sürekli acıkma ama ara ara yiyebiliyorum sonrasında hemen doyuyorum. sürekli su içiyorum gece bile defalarca uyanıyorum. ellerim ayaklarım ateş gibi yanıyor tansiyonumu ölçtürüyorum düşük çıkıyor normalde tutmaya çalışıyorum ayranla falan ama yine baş dönmesi. sizce normal mi birde ne zaman test yaptırmalıyım adetimde normal geçmiyor dün doktora gittim. kalp hastayım normalde baş dönmesi falan onla alakalı değildir tansiyon düşük ama bunlar gebelik belirtisine giriyor üstüne adet görülebilir kadınlarda bu durumda mevcut dedi. kan testi yaptırsam çıkarmı adet bitsin mi sizce

sudemsu adetin bitsin bence ama üstüne görme diyorsunda adet kanının şuan yoğunluğu nasıl öncekı gördüğün adetlerden bi farklılıgı varmı annem ve ablam o şekilde olmuş bende öle olurum diyip kedini şartlama canımyaa.üstüne görme olayında pembe yada kahveremsi akıntı gelir oda günlük pedi bile zor kirletirmiş yani öle şuan adetin yoğunsa normal adet gibi kendini fazla ümitlendirme derim yoksa sonunda hüsran yaşamanı istemem yinede hayırlısı olsun canım belkıde ben yanılıomdur umarımda öledir..Allahım gönlüne göre versin..

meren canım adetine 3 gün varmış bence kandan bir test yaptırıp dogru sonucu şuan öğrenebilirsin.hemen yaptır derim kandan hemen çıkıo çünkü..bide senın adet günün de cok yakın mutlaka çıkar.şuan hamile olabilirsin belkıde bana öle gibi geldi ..eczane testi yapma derim şuan onlarda biraz daha gec bellı oluo yanılma payı var ama kandan yaparsan test kesin sonucu alırsın..bize burdan haber vermeyı unutma..hayırlısıı ne ise o olsun..

Geri