Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bende bebıs ıstıyorum 15bucuk yıldır ama olmuyor kasıklarımda ara ara agrı oluyo goguslerımde agrıyo adetımden de 2 gun gectı test yapmtım ama bıse cıkmadı sızce neden bana yardım edın lutfen?

bebek1 canım şartlamıyorum aksine olmasa şu durumda daha iyi olacak eşim için, adet oluyorum eskisi kadar normal değil 2 gün sarı sıvı geldi sonraki 2 gün kahverengi leke şuan koyu kahve geliyor tuhaf olan ben adet olurdum gögüslerim ve göbeğimde hiç şişlik kalmazdı adet olurken hiç ağrı çekmem normalde gögsüm bugün daha çok şişti sirekli karıncalanma var, dün baş dönmesinden duramadım normalde rahatsılığım var eşim korktu doktor ona baglı bir durum yok dedi mide yanması falan varmı dedi hiç geçmiyorki karnımın üst bölgesi şiş gergin, vucuduma öyle yabancıyım ki sürekli ağlıyorum alışamıyorum iş yerinde beynim durmuş gibi halsizim yere kıvrılsam uyicam oysa ben yerimde hiç duramam yemek bile yiyemiyorum tansiyonum sürekli düşüyor. annem kardeşimi düşürdüğünde hamile bile olduğunu anlamamış, çok gariptir ki 3 kızında da aynı durum var bende olsun istemiyorum. çok tuhaf 7 gündür sanki kendim gibi değilim. artık parfüm kokusuna bile dayanamaz hale geldim. yemeklerin resmini bile görsem burnuma kokuyor sanki yanmış çürümüş gibi aldırmayıda istemiyorum bebeğimi umarım hazırlıksız yakalamaz bizi. sence adet bitsin öylemi test yapayım bebek1

sudemsu şuan eğer gerçekten adet oluosan östrojen hormonun salgısı yüksektir test yapsan bile seni yanıltabilir.çünkü benim başıma geldi bu olay..gecen sene ben yumurtlama tedavisi gördüm bebek için..klomen falan kullandım..işte çatlatma iğnesi oldum adet olmayı bekledim sonra benden senin gibi böle akıntı oldu öncelikle sonra yogun kahverengi olmaya basladı normal adet gibi değildi bende dedimkı heralde üstüne görme olayı yasıom yada yerleşme kanamasıdır gittim kandan gebelik testi yaptırdım saglık ocagında doktor bana gebesin dedi okadar çok sevindim sonra kendı doktorumu hemen gitmeden önce aradım durum durum böle böle hocam diye.. sonuç böle cıktı gebesın dediler hocam dedim doktor bana dediki hayır gebe diilsin eger sonuç öleyse sen gebe diilsin dedi ama dedim benden şöle bi kanama geliyor oda dediki gebelik yok kesinlıkle sen adet oluosun..bende sinirlendim nasıl olur dedim doktorada kızdım gittim baska bi doktora muayane oldum ultrosonda baktı ve gebelik yok fakat kullandıgın ilaç sende fizyolojık kist olusturmus dedi oda adetle atılır dedi..kısacası canım bence hemen sen bi kadın doğum uzmanına git belkı gebelik vardır ama başka bi sorunda olabilir belkıde sendede kist oluşmus olabilir allah korusun.ihmale gelmez bence doktora görün.en azından bi ultrosonda bakar..istersen adet bitimini bekle yada hemen gidebilirsin..

BebişiM 15 yıllık mı evlisin tam anlamadım yoksa 15 ay mı..bide durumu bize açık bişekilde anlatırsan yardımcı olmaya çalırız sana..mesala adetlerin düzenlimi..bir sorunun varmı bebişin olmaması için.yada doktora gittinmi hiç daha önce gittiysen doktorlar ne söluo...durumunu net bi şekilde açıklarsan yardımcı olmaya çalırıs..test yaptım diyosun sende haklısın adetin 2 gün gün gecikmiş sanırım..ama bu belirtileri hepimiz inan psikolojık olarak her ay yaşıoz ve sonu hep hüsran çıkıo..fazla kafaya takmamak gerekıo..normalde adetlerin nasıl dır düzenlimi oluosun..?

meren canım adetine 3 gün varmış bence kandan bir test yaptırıp dogru sonucu şuan öğrenebilirsin.hemen yaptır derim kandan hemen çıkıo çünkü..bide senın adet günün de cok yakın mutlaka çıkar.şuan hamile olabilirsin belkıde bana öle gibi geldi ..eczane testi yapma derim şuan onlarda biraz daha gec bellı oluo yanılma payı var ama kandan yaparsan test kesin sonucu alırsın..bize burdan haber vermeyı unutma..hayırlısıı ne ise o olsun..

iki gün kaldı inş olur Allah'ım tüm isteyenlere nasip etsin inş.

merhaba arkadaslar bende yeni uyeyım. bu sabaha kadar cok umutluydum ama yıne hayal kırıklıgına ugradım.arkadaslar yumurtlama gununu takvım yontemı dısında nasıl bılebılırız.eczaneden alınıp uygulanacak bırsey var mı tesekkurler

normalde kist tedavisi gördüm korkulacak birşey değildi 11 cm ulaşınca kendiliğinden patladı geçen kış, hiçbir sorunum yok bundan 3 ay öncede 2 tane kadın doğum baktı temiz çıktı. kalp hastasıyım ama bence ona baglı bir sorun değil doktorumda bunu söyledi baş dönmesi sürekli tansiyonun düşük çıkması buna baglı değil dedi. korkuyorum başka hastalığım mı var diye, bugün 3 te sonuç belli olacak dün kan testi yaptırdım. heycanlımıyım aslında hiç değil çocuk var diye öyle korkuyorum ki eşim çok istiyor ama bizim hazır olmadığımızı da farketmiyor stresten bunları düşünmekten hergün eziyet gibi geçiyor rabbim herşeyin hayırlısını versin saol bebek1 teşekkürler ilgilendiğin için

ben daha 1. gün gecikme olduğunda yaptım pozitif çıktı, aynı gün kan testi yaptırdım hcg 977 çıktı

Geri