Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

benimde 2. çizgi silik çıkmıştı. Adetim 3 gün geçince yaptırdım. Sonra kan testinde pozitif çıktı. Doktorum bana eğer gebelik yoksa 2. çizgi asla çıkmaz dedi :)
mrb arkadaslar ben adettıme 1 hafta kala test yaptım cıf cıktı ama bırı sılıkdı sımdı ıse 5 gun gecdı sızce hamılemıyım test yapamıyorum yok cıkar dıe bı dort bes gun daha beklemek ıstıyorum ama gogus uclarım sıyahlastı cok az hafıf agrı var ve haftada 2 3 gun sureklı ıdrara cıkıyorum dıger gulerde yedı sekız kere gdyrm ve sag kasıgımda hafıf bı sıslık var oraya arada cok kucuk bı agrı gırııo sızce hamılemıyım
:(

kızlar selam bende yenı uyeyım ve sızler gıbı bebek ıstıyorum.ben ıkı yadır klomen tedavısı goruyorum bırıncı ay klomen bende kıst olusturdu catlatma ıgnesı verılmedı pco luyum bu arada, bu ay klomenden sonra catlatma ıgnesı vuruldum ve ertesı gun ınanılmaz bı akıntı vardı ovulasyonun olduguna daır. uc gun esımle bırlıkte olduk ve regıl donemıme 12 gun var daha ve bende ınanlmaz sıslık var krnımın alt kısımları. sankı regl gbı ya bılıyorm cok erken ama sızce hemen hıssedılır mı bu sıslık hamılelık belırtısı olabılır mı

Geri