Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Elifsadem bu ay dolunay tutulması olduğundan dolayı çevremde herkes mutsuz herkes agresif ve huzursuz... Sana tavsiyem bu huyuna alışmaya bak bence çok içinde büyütme çünkü dahada gider büyür... Şunu düşün kaynana ile yaşıyanlar var tek istedikleri kocası ile tek yaşamak yani senin ki emin ol geçici bir olay çünkü senin kocan seni seviyor... Bazen hayatta mecburiyetlik vardır... Çok beklenti içindesin bence sevgiye aç olduğun bir dönemesin galiba önce aza talim etki dahası gelsin emin ol hiçbir erkek yap diyince yapmaz... Ben ne yapıyorum böyle durumda ona beynimi harcamıyorum film izliyorum kendime zaman ayırıyorum bakmıştım gelmiş yanıma beni seviyormusun o diyor bu durumda bana güç veriyor....

Canim cok dogru diyorsun hakli da olabilir sin. Inanki Her yolu deniyorum. Dedigin gibi soylememeye hep istememeye umursamamaya da denedim. Ama Esim harbi okuz ya anlamiyo yada bilmiyorum. Kendi halinde birakayim o istedikce yanima gelsin diyorum uzak duruyorum, yok yine ayni yine ayni. Hatta sonra da diyo ki Askim hic yuzume bakmiyosun ozlemedin mi beni diyo. Yine bende bitiyo olay.
Of bugun gerçekten canim cok sikkin ve bu asilama mi olumsuz etkiliycek diye korkuyorum.

Canim cok dogru diyorsun hakli da olabilir sin. Inanki Her yolu deniyorum. Dedigin gibi soylememeye hep istememeye umursamamaya da denedim. Ama Esim harbi okuz ya anlamiyo yada bilmiyorum. Kendi halinde birakayim o istedikce yanima gelsin diyorum uzak duruyorum, yok yine ayni yine ayni. Hatta sonra da diyo ki Askim hic yuzume bakmiyosun ozlemedin mi beni diyo. Yine bende bitiyo olay.
Of bugun gerçekten canim cok sikkin ve bu asilama mi olumsuz etkiliycek diye korkuyorum.
Hiççç üzülme çünkü önemli günlerdesin...ilk önce kendini mutlu et ve mutlu olduğunu görünce o kalaslık kalmaz herşey biZde bitiyor tamam mı kuzum inşirah oku Buarada ;)

Geri