Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim böyle birseyi aslında sen demeden esin düşünmeli ama madem oyle eşini de kırmadan tatlı dille bunu ona söyle. Annenin seviyorum kırmak da istemiyorum ama bugünlerde ağrım çok ev islerini bile yapamıyorum diyebilirsin. Ama tatlı dil çok önemli bak gör ozaman bir sıkıntı olmaz :)
canm oyle haklisin esim bana kiyamiyo yemek ble yaptrmiyo ama annesi vicdansiz kendi torunu icin hastaneye gdiyotum ona ble gonlu olmuyo bizde hastayz ama gdemiyoruz dye brn engellemiyorumki onlari hastane herkese acik yani

canm oyle haklisin esim bana kiyamiyo yemek ble yaptrmiyo ama annesi vicdansiz kendi torunu icin hastaneye gdiyotum ona ble gonlu olmuyo bizde hastayz ama gdemiyoruz dye brn engellemiyorumki onlari hastane herkese acik yani
Yani sende ona oyle de.. esine spyle ben stres oluyorum annenle konus de.. cunki sen ne dersen de sana kirilir ama kendi ogluna kirilmaz..
Ve gitme..
Mesafe koy kirildinda..

Canim kaynanan biraz cirkefmis belli :) sen bu durumda asla esine annesini karalama erkekler bunu hiç sevmez biliyorsundur ama tatlı diline kocan her istediğini yaptirabilirsin Cilveli olmak lazım tatlı dilli olmak lazım :p

Geri