Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm aleykum mc cim, oncelikle hiç Korkma, bebegin saglikla dogacak insaallah .
Ben henüz tup tedavisine baslamadim .Yarin rdv var , kismetse dr hersey yolunda gorunurse tup tedavisini baslatacak . Hayirlisi insaallah ,benim için dua edermisiniz kizlar ?
Insallahhh bu tup tedavjsiyla hayirli bi evllat sahibi olursun canim benimm.. Rabbim yuzune gulsun kalbine baksin bebegini versin en kisa zamanda insallahhhh

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen.

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen.

Adet günün gectimi..

Tekrar merhaba.
Benim göğüs ağrılarım devam ediyor. Hastalanmama daha 10 gün var ama yaklaşık 5 gündür göğüs ağrılarım var.
Bu belirti olabilir mi. ilk defa böyle oluyor.

Geri