Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

teşekkür ederimm aysegül hanım..benim 4 aydır hiç böyle olmamıştı da o yüzden şaşırdım hiç göğüs ağrım olmadı çünkü :) adet mi bebiş mi bilmek için beklemem lazım ama çok zor beklemek :)))
doğrudur cnm benm zaten her ay oluyo gögüs agrım peki uçlarında koyulaşma varmı gögüslerinin

teşekkür ederimm aysegül hanım..benim 4 aydır hiç böyle olmamıştı da o yüzden şaşırdım hiç göğüs ağrım olmadı çünkü :) adet mi bebiş mi bilmek için beklemem lazım ama çok zor beklemek :)))
cnm h.g progestan kullanırken benmde gögüslerim cok şişiyodu agrı oluyodu ama adete 1,2 gün kala hafifliyodu zaten adet oluncada agrı geciyo yavaş yavaş
ilacın etkisi olabiliyormuş nette baktım da göğüs hassaslaşıyomuş http://www.ilacrehberi.com/v/progestan-200-mg-30-yumusak-kapsul-ac55/kub/klinik-ozellikler/

evet oluyo ben kullanırknede olmuştu çünkü
nette de hamilelik belirtisi ilk olarak göğüsler hassaslaşıyo demişlerde o yüzden ben umutlanmıştım aslında ama bir yandanda işte ilaçların etkisi mi acaba diyorum... Allah herkese hayırı bebişler versin inşallah :)) şimdi sadece beklemem lazım dularda buluşalım inşallah .teşekkürler.

nette de hamilelik belirtisi ilk olarak göğüsler hassaslaşıyo demişlerde o yüzden ben umutlanmıştım aslında ama bir yandanda işte ilaçların etkisi mi acaba diyorum... Allah herkese hayırı bebişler versin inşallah :)) şimdi sadece beklemem lazım dularda buluşalım inşallah .teşekkürler.
inşş cnm dua ve sabır cok öenmli rabbim versın bebeişlerimize bize inşşş

yok ben 2,5 yıllık evli syılırım 1 ay sonra 2,5 yıl olacak 1 yıl korunduk 1,5 yıldırda olmuyo bende pko felan yok herşey normal olur diyo doktorlar sadece eşimde sperlerde ileri hareketleri yavasmış bu ay rahim filmi istedi doktorum bakalım
ben de 15 yaşından doktora gittim kasıklarım ağrıyor diye kist vardı zaten adette olamıyordum 15 yaşından beri pko olduğum için da doğum kontrol hapı kullandım 22 yaşında evlendim şimdi 1 yıldır gene ilaç kullanmıyorumdum yani d.kontrol ilacı ama gene adet olamıyorum ve bebiş istiyorum diye dr gittim doktor bana seni katletmişler bu kadar sene doğum kontrol hapı kullanılır mı dedi :(( aama ben nerden bilebilirim kii... :(( 4 aydır da progestan ve glukofen verdi işte bu ayda bakalım ne olacak. evliliğin 1 yılı dolunca farklı tedavilere başlanıyormuş ya. işte bu ay dr tekrar gideceğim adet olursam..:((( eşimde dr un dediğini duyduğu için doğum kontrol hapları yüzünden bir süre daha bebişimiizin olmayacağını düşünüyor :((( bakalım neler olacak . şimdi sizinlede konuşunca gene umudum gitti galiba adet olacağımm gibi geliyor... :(( Hayırlısı...

Geri