Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canim benim üzülme. Evet keske hiç kullanmasaydin ilaci ama olmus artik. Simdi napabilirsiniz onu arastirin. Gerekirse uzman klinige gidin. Veya simdiki dr una guveniyorsan, harfiyen dedigini yapin. Gerisi rabbimize kalmiş canim. Uzulme.
bir kaç doktora gitmeme rağmen hepsi doğum kontrol hapı verdi ben de bilinçsiz olduğum için kullandım... evlendikten sonra bir kaç farklı doktora gittim... şimdiki doktoruma güveniyorum bakalım .... inşallah hayırlısı olacak yarın kan testi için sağlık ocağına gideceğim tabi sabaha kadar adet olmazsam ... :)

bir kaç doktora gitmeme rağmen hepsi doğum kontrol hapı verdi ben de bilinçsiz olduğum için kullandım... evlendikten sonra bir kaç farklı doktora gittim... şimdiki doktoruma güveniyorum bakalım .... inşallah hayırlısı olacak yarın kan testi için sağlık ocağına gideceğim tabi sabaha kadar adet olmazsam ... :)
Tesadüfe bak bende sabah kan vercem.

hemşerim samsunun neresindensin

Geri