Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Sa hayirli kandiller kozlar moralin çok bozuk hormon testlerimi yaptirdim. Yumurta zayifligi tembelliği varmis. Hala anlayamadim gerçi ne anlama geldigini.Ama moralim çok bozuldu.zaten tiroitlerle ugrasiodum bide hormonlar cikti hayirlisi allahtan hormon testinden anlayan varmi:(

FSH:3.88
Lh:7.09
Prl:15.32(tek anladigim bunun normal olduğu sut hormonu gerisini anlayamadim)

Artik hic anne olamayacakmisim gibi hissediyorum kendimi..:(
Ve bitane çocuğu olduğu halde şükretme genlere de kiziorum.. Rabbim vermiş bi evlat
İkincisini istersiniz hakkinizdir ama olmuyorsa uzmeyin kendinizi evladiniza sarilip sukredinki o duyguyu yasabiliosunuz.ben hic tatmadim sanirim artik daha zorlasiyor herşey :(((

Sa hayirli kandiller kozlar moralin çok bozuk hormon testlerimi yaptirdim. Yumurta zayifligi tembelliği varmis. Hala anlayamadim gerçi ne anlama geldigini.Ama moralim çok bozuldu.zaten tiroitlerle ugrasiodum bide hormonlar cikti hayirlisi allahtan hormon testinden anlayan varmi:(

FSH:3.88
Lh:7.09
Prl:15.32(tek anladigim bunun normal olduğu sut hormonu gerisini anlayamadim)
Canim Hosgeldin, bende anlamiyorum ama benim son testlerle bi karsilastirayim bakayim... Buraya yazarim canim.
Üzme kendini, bendede az varmis.. Bizim en büyük sorunumuz stres yapmak. Bi düşünmekten vazgecebilsek, olucak biliyorum.

Artik hic anne olamayacakmisim gibi hissediyorum kendimi..:(
Ve bitane çocuğu olduğu halde şükretme genlere de kiziorum.. Rabbim vermiş bi evlat
İkincisini istersiniz hakkinizdir ama olmuyorsa uzmeyin kendinizi evladiniza sarilip sukredinki o duyguyu yasabiliosunuz.ben hic tatmadim sanirim artik daha zorlasiyor herşey :(((
Canim benim, benim bi yakin arkadaşım da asiri derece de yumurta tembelligi varms, klomen kullanmaya basladi ve bes ay sonra hamile kaldi. Simdi Nur topu gibi bi oglu var..
Biraz pozitif ol, biraz sabirli ol. Yasin kaç bilmiyorum ama, hiç bi zaman umut kesilmez canim. Insaallah Yakinda bizede nasip olcak.
Bende senin gibi hic tatmadim o duyguyu. Arti benim esimdede sorun cikti. Bizim isimiz daha zor canım ama rabbim dilerse acilmiycak kapi yoktur.....

İnş canim ama kendimi sucluyorum simdi esimde cok istiyor..çocuk görsem yeni doğmuş yada hamile biri yolda artik dayanamiorum kiskanmiorum ama çok uzuluorum kendimi eksik görüyorum. Gerci yolun basindayim 1 sene oldu yeni isteyeli..
Dun gece uyuyamadim dusunmekten acaba bu tembellik menapozami goturur diye..yasim 28. 2 yillik evliyim. On beş ayi evliliğin bebek olayları yoktu.15 ay sonra istemeye basladik..kimyasal gebelik geçirdim mayisda sonrasi yok zaten...hsg istedi Dr bu ay cektirneyecegim. Küre basladim incir havuç bilmiyorum.inş iyi gelir

Geri